turbulance03606 isimli üyenin son içerikleri

1. T

Windows 11 Kişiselleştirme Ayarlarını Etkinleştirme

Merhaba Sadece Windows 11 in kişiselleştirme ayarlarını etkinleştirmek istiyorum yada yardımcı bir program varsa onunla ama windowsun kendi ayarlarını değiştirmek istiyorum Direk windows etkinleştirmek istemiyorum cmd gibi dosyalar ile Çünkü güvenemiyorum sunucalara vb..
  2. Hercules İnpulse 500 (sıfır)

Hercules İnpulse 500 (sıfır)

Merhabalar bir hevesle aldığım dj kontrol cihazını satıyorum ve hiç kullanılmamıştır kutusu dahi açılmamıştır Vatan pc den alındı Ankara'da cihaz
  3. T

KASA FANLARININ HIZINI KONTROL ETMEK

Merhabalar değerli arkadaşlar GAME TECH PRİME V2 Kasasını aldım fanlar sabit hızda dönüyorlar ve hızlarını ayarlamak istiyorum ses uzun süreli kullanımlarda rahatsız edici oluyor. MSİ B550 A PRO Anakarta sahibim kasa fanlarının rgb ışıklarını ve fan hızlarını kontrol etmek istiyorum ve bunun...
  4. T

Öneri Doldurulabilir Sıvı Soğutma Önerisi

Merhabalar değerli arkadaşlar sıvı soğutma almak istiyorum 360mm tipi bir sıvı soğutma fakat 4 5 sene kullanıp çöpe atmak yerine doldurulabilir yenilenebilir bir sıvı soğutma almayı tercih ederim sizce hangi söylediğim özelliğe sahip bir sıvı soğutucuyu almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom