turingarch isimli üyenin son içerikleri

1. turingarch

Cinebench R20=8.345 Dual Xeon 128GB DDR4 Sistem

orada 5900x yazmışım farkında olmadan, 3900x olacaktı. Yoksa şu an 5900x hem teknoloji açısından hem de performans açısından 2950x'e göre daha iyi konumda.
  2. turingarch

Ramler ddr4 ecc zaten hocam, dell üretim sürecinde işlemciye ek olarak non-ecc ve ddr3 desteği de ekletmiş.
  3. turingarch

Temelde sunucular için tasarlanmış C612 Chipset'i üzerine inşaa edilmiş ek olarak nvme desteği içeren bir anakart hocam. Son kullanıcıdan ziyade sunucu çiftliklerinde görülecek türden sistemler, tabanı da aslında epey eski, 2013 yılında lansmanı yapılmış bir chipset fakat işlevsellik açısından...
  4. turingarch

Var hocam, işlemci Dell için üretilen OEM işlemci, DDR3, DDR4 non-ecc desteği de eklenmiş şekilde özel üretilmiş, Aslı e5 2680v3.
  5. turingarch

Konunun en üstüne kullanım amacını yazmıştım hocam; "...yakın zamanda sanallaştırma, grafik tasarım, web server ve geliştirme işleri için bir ana parçalarını Çin'den almak suretiyle topladığım bilgisayarı...."
  6. turingarch

Öncelikle hangi oyun için kullanacağını bilmem gerek net bir cevap verebilmek için, çünkü oyun sunucusu meselesi biraz karmaşık, optimizasyon sorunu olanlar var, tek çekirdek kullananlar var onu bilmeliyim ki bir şey söyleyebileyim. ---edit--- MC İçin uygun olmaz hocam, java tek çekirdeğe...
  7. turingarch

Dostlar iyi forumlar diliyorum, yakın zamanda sanallaştırma, grafik tasarım, web server ve geliştirme işleri için bir ana parçalarını Çin'den almak suretiyle topladığım bilgisayarı hem fikir vermesi hem de yurdışı alışveriş sürecinin işleyişi hakkında rehber olması açısından anlatacağım...
  8. turingarch

Ssd onerisi yardım acil

Hocam bütçe belirtmemişsin ama WD Green Sata 3.0 serisini önerebilirim, 240 Lık olandan var bende 830 küsür çalışma saati var henüz takır takır çalışıyor, toplamda iki retired block oluştu bu süre zarfında. WD 120GB SSD
  9. turingarch

banggood güvenilir mi?

Arkadaşlar herhangi bir şekilde sahip ya da reklamcısı değilim, bir kaç alışveriş deneyimim oldu, daha evvelden de araştırmıştım arkadaş da sormuş yardımcı olmak adına ben de deneyimimi paylaşmak istedim. Böyle bir yorumu yapmanız için mantıklı bir gerekçe göremiyorum. Şimdi kızacağım, iki üç...
  10. turingarch

banggood güvenilir mi?

Banggood'a gözün kapalı güvenebilirsin hocam. Bütün ürünleri bizzat kendi satıyor. Ürünler Ali'deki gibi satıcılardan oluşan bir kitle tarafından sağlanmıyor. Ayrıca biliyorsundur muhtemelen ama Banggood'da vergi dahil alışveriş sistemi de mevcut. Bundan 65 gün önce sim kart girişi olan saat...
  11. turingarch

DDR2 SİSTEM PARÇALARI ARIYORUM

Elimde DDR2 4GB Ram, Core2 Duo takılı Eski bir MSI Anakart var, dahili grafik çıkışı çalışıyor kartın. 80'lik HDD ve PSU'su da mevcut. Kargo ücretini karşılayabilirseniz vereceğiniz adrese ücretsiz olarak gönderebilirim.
Top Bottom