TwinsR32

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• TwinsR32
      TwinsR32, Arabayı Sürttüm Çizildi! başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      tampon önemsiz babana söyle bırak kalsın der muhtemelen. pasta cila diyen olmuş çizik tamamen gitmez biyere sürttüğün anlaşılır her türlü boşuna para...
    • TwinsR32
      TwinsR32, laptopa kola sıçradı sorun olur mu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      bişey olmaz muhtemelen tuşlarda yapışma hissi filan varmı
    • TwinsR32
      TwinsR32, Sizce 2022 de iphone 11 alınır mı?? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      11'i 3 ay önce 11k'ya aldım vatandan.128gb su yeşili. xioami redmi note 8 pro'dan geçtim çok memnunum video kalitesinden kullanışlılığından. havasıda...
    • TwinsR32
      boyut olarak çok küçük kalır mini değilde düz 12 bakabilirsin bence. (11 kullanıyorum 11pro'da kısa süre kullanma şansım oldu çok büyük fark var arada boyut...
    • TwinsR32
      TwinsR32, 500 TL Modem Önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      bende modem arıyorum fakat keenetic markasını öneren çok kişi var. bu attığın modemlerde 2.4ghz ve 5ghz diye 2 farklı ağ bulunuyor mu? benim modem kriter'im...
    • TwinsR32
      TwinsR32, Pc me 17k teklif geldi vereyimmi ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      fast ile 2dk sürmüyor karttan göndersin parayı 3tl işlem ücreti veriyosun sadece :D
    • TwinsR32
      TwinsR32, Motor alsam zarar eder miyim başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ben olsam parayı bekletirdim sahibinden'de olsun sanayide olsun 1-2 ay çok takıl acil sıkışan motoru elden çıkaran birine denk gelirsin ondan piyasadan daha...
    • TwinsR32
      TwinsR32, Pc me 17k teklif geldi vereyimmi ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ödemeyi sahte parayla yapmayacaksa sat :D bu paraya 5dk durmazdım işteysem izin alırdım okuldaysam kaçardım şaka gibi teklif ettiği paraya bak
    • TwinsR32
      TwinsR32, Hangi Sistemi Önerirsiniz? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ben venom 4 modelini alırdım en üstteki. youtube'dan videolarına baktım r5 5500 ile r5 5600x arasında 2k fark verecek kadar fps farkı göremedim. ekran...
    • TwinsR32
      TwinsR32, Güncel f/p Cat 6 ethernet kablosu öneri var mıdır başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      rastgele biryerden alıp balkondan geçecek kısıma bahçe sulama hortumundan dışına koruma yapmanı öneririm yoksa kuş asılır zedeler, yağmur olur rüzgar olur...
    • TwinsR32
      TwinsR32, RX 5500 XT 8 GB mining yapılır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      22.4.2 kullanıyorum daha yeni yeni sürücüye geçtim bende de eski sürücü vardı ve berbattı. amd'nin 5k series'e geçtiğinde driver sorununu bitirdi diye...
    • TwinsR32
      TwinsR32, RX 5500 XT 8 GB mining yapılır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      bende 5500xt kullanıyorum sürücü kaynaklı karıncalanmayı hangi hangi sürümde yaşıyorsun konuyla alakasız oldu ama eğer böyle bir kroniği varsa bende senle...
    • TwinsR32
      TwinsR32, Uygun Bütçeli Modem Önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      900-1000 lira banada biraz çok geliyor daha uygununa bakmaya çalışıyom ama aradığım yorumları veren bir-iki kişi var biride sensin. düşünücem teşekkür ederim
    • TwinsR32
      TwinsR32, Uygun Bütçeli Modem Önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      75-8 alıyorum alt yapını en fazla desteklediği buymuş.
    • TwinsR32
      O yüzden bu marka ve ürünü almalısınız. Bende 75 Mpbs kullanıyorum ve çok zorluk çekiyorum. Bütçem olunca bende alacağım bu modeli..
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
528,061
Üyeler
81,036
Son üye