Tworule isimli üyenin son içerikleri

1. T

Instagram Instagram reels ve videolar eksik yükleniyor.

Telefon: Poco X6 Pro Instagram videolarını izlerken bir anda donuyor ve kalanı yüklenmiyor. Ne kadar beklersem bekliyim devam etmiyor. - 4.5g açık ve herhangi bir yavaşlık yok (youtube 4k da bile donmuyo) - Uygulama önbelleğini temizledim. Olmayınca uygulamayı sildim yükledim. - Hattın...
  2. T

Çözüldü✓ Bluetooth Kulaklık Sürekli Oyun Modu Açık Kullanmak

Teşekkürler hocam hayırlı geceler.
  3. T

Biraderim telefonda aux girişim bile yok sana lazımsa hayrına alayım. 1711055993 Şarjın hızlı bitmesi benim için büyük bir problem değil kalıcı bi hasar bırakır mı ömrünü kısaltır mı o kısmı merak ediyorum.
  4. T

Yardım 2500 e kadar alınabilecek en iyi kasa

Ben Dark Guardian kullanıyorum gövde full metalden yapılma yanda kalın temperli cam ust ve ön mesh, 4 fanla geliyor biraz büyük ve kalın bi kasa ama gerçekten malzeme kalitesi güzel.
  5. T

Forum başlıkta belirttiğim durumu (Bluetooth Kulaklık Sürekli Oyun Modu Açık Kullanmak) genel kullanıma uygularsak yani sürekli olarak oyun modunda çalıştırırsam kulaklığa bir zararı olur mu? Olursa sonuçları ne olur? Örneğin; Kullanım suresi 5 saatten 3 saate düşer mi? İleride pil ömrünü...
  6. T

amazon prime 6 aylık kod

kapıcaz diye yazmıyoruz biraderim olur mu öyle
  7. T

M2 slotu ekran kartının altında kalıyor

Biraderim çok fazla şansın yok aklıma birkaç şey geldi saçma bile olsa çözüm çözümdür. - Anakartı değiştirmek 😅 - M2 ssd uzatma kablosu diye bir zımbırtı var ne kadar sağlıklı onu bilemem denemek lazım - Daha iyi soğutan bir ekran kartı 🥴🥴 - ssd soğutucu bloklar ne kadar işe yarar bilinmez
  8. T

M2 slotu ekran kartının altında kalıyor

M2 ssd değilse anakartın arkasında da vidalama yerleri olabilir kasa model olsa daha çok yardım edilirdi.
  9. T

Amazondan Klavye Almak?

Kısaca sepetteki fiyatı ödüyorsun ekstra bir gider çıkmıyor artısını, eksisini sistem hesaplayıp öyle bir fiyat çıkarıyor.
  10. T

CS2 Mikrofon Sorunu.

Valla bende de aynı sorun vardı tilt oldum uğraştım, bir şekilde sesimi duyurdum biriyle muhabbet ettim DM'de. İzlediğim adımlar zaten CS2 içinde tek yapabildiğiniz ayar mikrofon ses seviyesi onu maxladım. - Shift / Tab ekranında ses kısmına gelin orada bütün ses seviyelerini max yapın - Alt...
  11. T

Hazır sistem aldıktan windows key almalı mıyım?

Retail keyler var zamanında bir siteden bulmuştum ücretsiz, denemek için girdiğimde anakarta gömüldü hard format atsam bile gitmiyor 4 senedir kullanıyorum. O kadar saçma ki win11 e geçtim hala key geçerli bir dene istersen kmspicodan iyidir.
  12. T

Çözüldü✓ termal macun 2 kullanımlık

Hadi ben bilgisizim bilmiyorum, yüzlerce video var aralarında 1 derece fark ya var ya yok senin kullandığın üründe sorun olacağı hiç aklına gelmedi mi? Hadi diyelim ki Mx-4 kötü, kaç yıldır düşük bütçede Mx-4 öneriliyor ve aynı performansı verdiği testler ile kanıtlanmış bu kadar insan da mı...
  13. T

Çözüldü✓ Undervolt mu Eco Mode mu

Kafi, ayriyetten Eco moda gerek yok ama (en azından) bi kule tipi soğutucu araştır.
  14. T

Çözüldü✓ Undervolt mu Eco Mode mu

Sıcaklıklar ne kadar oluyor ki? Undervoltta performans kaybın olmaz, eco modda olur. Aynı anda yapabilirsin bir zararı yok ama sıcaklıklar fazla değilse gerek yok ayriyetten eco moda sen bilirsin.
  15. T

Çözüldü✓ termal macun 2 kullanımlık

Biraz fazla abartmadın mı birader? Bence seni düdüklemişler orjinal diye daha geçen gün işlemcime baktım en son 3 sene önce sürmüştüm, sorun olmasın yeniliyim dedim. Sıcaklıklar ilk sürdüğümdeki gibi ve macun hala kurumamış ilk hali gibi duruyordu. Sorun senden kaynaklı ya da satan kişiden, Mx-4...
Top Bottom