Tyreumz isimli üyenin son içerikleri

1. T

Mini Beyaz Klavye Önerisi

1000 TL civarı bütçem var. Mini beyaz klavye önerisi bekliyorum. Alt konulara baktım fakat bütçemi aşıyor çoğu. Red switch öncelikli tercihim.
  2. T

500 TL civarı mouse önerisi.

Merhabalar, 500 civarı bütçe ayırdım mouse için. Aklımda bi mouse var fakat emin değilim. Renk beyaz olsa daha iyi olabilir fakat bu bütçeye sanırım bulması zor.
  3. T

Ekrana görüntü gelmiyor.

Merhabalar. Sistemimde RX 550 ekran kartı bulunuyordu. Önceden aldığım GTX 960 ekran kartını bugün denemek istedim. Kasadaki fanlar çalışmakta. Bilgisayar açılıyor ASUS görüntüsü geliyor, sonrasında Reboot system tarzı bir yazı çıkıyor. BIOS'a erişebiliyorum boot seçeneklerinden SSD'yi...
  4. T

GTX 960 M1 Gaming PSU Önerisi

Hocam 500 wattlık bir öneriniz var mı? Sistemi bir süre değiştirmeyi düşünmüyorum
  5. T

GTX 960 M1 Gaming PSU Önerisi

Başlıktada belirttiğim gibi Nvidia GTX 960 M1 Gaming modeli ekran kartım mevcut. İkili 6 pinlik girişi var. Ayrıca intel i7 10700f işlemci kullanmaktayım. İdeal bir psu önerir misiniz?. 2.el de olabilir.
  6. T

GTX 960 için PSU önerisi

Merhabalar öncelikle hayırlı cumalar. Beni 8-9 ay idare etsin diye GTX 960 2gb M1 Gaming ekran kartı satın aldım. Araştırdığıma göre 300 wattlık bir psu istiyormuş. 400-500 wattlık psu işimi görür diye düşünüyorum. Sizce ne alabilirim? 2.el psu da olabilir. Aerocool VX-400 modelini buldum fakat...
  7. T

İşlemcim suyun içinde çalışıyor?

iphone 11 kamerasi en net bu sekil cikiyor dostum
  8. T

Kamera ile hicbir perspektifte belli olmuyor su oldugu maalesef 1692440346 hy p13 kullaniyorum dandik oldugunu sanmiyorum
  9. T

Hayır açtığım da işlemciyi elime aldım ıslak olduğunu farkettim. yuvaya baktığımda da az sayılmayacak şekilde su olduğu farkettim. dediğim gibi bayadır bu şekilde kullanıyorum. termal macun erise sıvı çıkaracağını sanmıyorum
  10. T

Merhabalar, bugün işlemcimin termal macununu yenilemek için çıkardım fakat anormal bir şey ile karşılaştım. Nasıl oluyorsa işlemci yuvasının içerisi suyla dolu ve dahada garip olan şey ben bilgisayarı bu şekilde kullanıyordum sorunsuz. Neden böyle bir şey olmuş olabilir ve nasıl suya temas...
Top Bottom