ÜreTech isimli üyenin son içerikleri

1. Ü

rog strix rx570 4gb oc versiyon için çökme olmayan en ideal freknslar ve voltaj?

1400 fazla olmasından çok bu kar 5mv toleransa sahip yani ben o frekans için uygun mv yi tuturmam gerekiyor ve nasıl yapıcam? Not: 1400mhz son stage olduğu için test edebiliyorum hangi mv uygun diye ama diğerlerini edemiyorum
  2. Ü

Gençler ut33a+'ı kırmamız lazım! toplanın bi kafa patlatak

evet baktım buna ama sonunu getirmemişler/getirememişler
  3. Ü

knk hex olması bıraz daha iyi gibi çünkü bu cihazı yaparkende hex üzerinden yaptılar orda 150 görmek biraz zorlaştırıyor. pc ye bağlamak istiyorum çünkü logging çok güzel bişey ve ihtiyacım var bu özelliğe sahip multimetreler çok pahalı
  4. Ü

rog strix rx570 4gb oc versiyon için çökme olmayan en ideal freknslar ve voltaj?

rog strix rx570 4gb oc versiyon için çökme olmayan en ideal frekanslar ve voltaj nedir en son bu ayarları yaptım çökme çok azaldı ama gene arada bi çöküyor (wattman)
  5. Ü

ut33a+ abisi olan ut61e ve ut60 gibi seriler pc ye bağlanma özelliğine sahip fakat ut33a+ bu özelliğe sahip olmasına rağmen bizim kullanmamız engellenmiş. ut33a+ ın dieğr abinlerindeki gibi bir serial portu bulunuyor bir uart modülü ile kolaylıkla erişilebiliyor fakat bu adamlar burdan gelen...
Top Bottom