Ufower isimli üyenin son içerikleri

1. Ufower

Ekipman güncellemesi!

önere bileceğin var mı? bütçe 1.5k çıkar kablosuz da olabilir
  2. Ufower

Ekipman güncellemesi!

Peki tavsiye etmeme sebebinizi öğrene bilir miyim?
  3. Ufower

Ekipman güncellemesi!

Uzun zamandır belirli ekipmanlarımı güncellemem gerekiyordu artık sorunlar çıkıyordu özelikle klavye tarafından. 1 haftadır sürekli ekipmanları araştırıyorum. bugün de tüm ürünleri aldım. sizce bu aldığım ürünler nasıl? değerlendirir misiniz ona göre iptal edebileyim şimdiden. ilk olarak...
  4. Ufower

BenQ Mobiuz EX2510S vs Gigabyte G24F vs HP Omen 25I 22J05E9

Klavye mouse gibi ekipmanlarımı yeniledim bir tek. Monitör de halen karar veremedim. Film ve oyun için alıyorum IPS panel olmalı görüntü kalitesi çok önemli, sağdan veya soldan baktım zaman bozulma olsun istemiyorum. Bir de kronik olmayan bir model olmalı sıkıntı yaşamak istemiyorum. Sizce...
  5. Ufower

Bu monitör alınır mı ?

ufak araştırma yaptığın zaman pixel+ghosting sıkıntısı olduğunu görebilirin
  6. Ufower

Bu monitör alınır mı ?

bunun hakkında çok sorun okudum. o yüzden uzak durdum
  7. Ufower

Bu monitör alınır mı ?

Bayağı fazla monitör baktım. Az önce forumdan biri attı ben bayağı beğendim marka olsun kalitesi olsun iyi gibi geldi. Sizce bu nasıl alınır mı? Oyun ve film için alıyorum. 2K almak isterdim ama sistemim sıkıntı yapar (RTX 2060 Super Ryzen 5 3500X) ve bütçem pek yetmiyor o yüzden buna yöneldim...
  8. Ufower

XBOX FORZA HORİZON 4 SIFIRLAMA

Merhaba. girdiğim tüm bilgiler geçen seferki bilgiler ile aynı olmasına rağmen, forza horizon 4 sıfırdan başlatıyor. çık gir. yaptım hesap değiştim tüm yöntemleri denedim ama yine sıfırdan başlıyor. ne yapmam gerekiyor ?
  9. Ufower

Moni̇tör Öneri̇si̇ Almak İsti̇yorum

Merhaba 5-7k civarında bütçem var monitör almak istiyorum 27inç olması önemli. genelde valo-cs-warzon gibi oyunlar oynarım. renk kalitesi ve ghosting olmaması önemli tafsiye edebileceğiniz monitör var mı?
  10. Ufower

10k 12k civarında leptop öneri

oyun için değil üni için
  11. Ufower

10k 12k civarında leptop öneri

https://www.incehesap.com/asus-vivobook-15-m1502ia-ej132-15-6-full-hd-notebook-fiyati-58018/ alınır mı ? 12k bütçem var, 12k üstüne çıkamam leptop arıyorum bunu buldum. 11 10k civarında olursa daha iyi olur
  12. Ufower

En fazla 12k bütçem var öğrenciyim leptop önerisi

ÜNİ öğrencisiyim max 12k bütçem var. gözüme üç tane leptop çarptı. bunlardan hangisini önerirsiniz ? sizin başka öneriniz var mı. https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-3-amd-ryzen-7-5700u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82ku00vntx-pm-HBC000021REF8...
  13. Ufower

30K BÜTÇELİ SİSTEM önerisi

30k bütçem var toplamada pek anlamadığım için önerilerinizi bekliyorum not: hazır sistem de olabilir fark etmez
Top Bottom