Ufukizmm isimli üyenin son içerikleri

1. U

Ubisoft Connect dolandırıcılığı

Ben ve kuzenim aynı şekilde oyunlar aldık sorun yaşamadık. Biraz şansızlık olmuş ama paran orda kalmaz dostum merak etme.
  2. Xbox Series X Çift Kol Garanti

İstanbul Xbox Series X Çift Kol Garanti

• Ürünlerin hepsi Türkiye garantilidir. Min. 1, Max. 2 yıl garantileri var. • Kutu içeriği; °1 adet Microsoft Xbox Series X 1TB °2 adet 9. Nesil orjinal kol ( biri beyaz biri siyah) °6 adet şarj edilebilir GP 2700 serisi pil ve şarj cihazı. (Piyasadaki en uzun ömürlü ve en kaliteli piller.)...
  3. U

Ps 5 almayı düşünüyorum

Hocam adam hem 8.5k ya ilan vermiş hem de ölücüler yazmasın demiş. Kısacası kesin bı yamuk var bu cihazda. 10 bine rahat satacağı cihazı 8.5 a koymasindan belli zaten
  4. U

Spotify karşılıklı takipleşme

https://open.spotify.com/user/21sbeepupdn5nu6ttjzz2qy2q?si=6MKXh3UDTyCO5i9om9JY8w&utm_source=copy-link
  5. U

Xbox Nick Sorunu Ve Nick Önerisi

Arkadaşlar yıllardır ps de kullandığım nickim "Ufukizm" di ismim "Ufuk" olduğu için hoşuma da gidiyordu. Sorunum şu ki bu nick in içinde "fuk" geçtiği için Xbox bunu küfür olarak algılıyor ve kabul etmiyor. Bunu çözmenin bir yolu var mıdır? Ve özgün bir nick önerisi sunabilir misiniz? Şuan...
  6. U

Bu gitar alınır mı ?

Hocam o tarz kullanıma gider ama amatör gitarlarda akord problemi çok yaşanıyor. Eğer sadece arkadaş ortamında diyorsanız kaliteli teller ile değiştirin ilerde yeterli olur.
  7. U

1500-2000 TL Bütçe İle Kol Saati Önerisi?

Şahsen ben olsam mi band 6 alırım hem daha ucuz hem şık duruyor hem de aşırı sağlam ve kullanışlı. Ben mi band 5 kullaniyorum gayet memnunum. Sabahları telefonun alarm sesini duymuyorum ama bilekliğin titreşimi uyandiriyor beni.
  8. U

1500-2000 TL Bütçe İle Kol Saati Önerisi?

Mekanik mi istiyorsunuz yoksa dijital ve ya akıllı saat mi?
  9. U

Bu gitar alınır mı ?

Başlangıç için güzel gitar ama ileride değiştirmen gerekir. Bunun daha alt modelleri var ama tavsiye etmem akor tutmuyorlar.
  10. U

Aliexpress gümrük vergisi ne kadar olur

Hocam sepetine ekle en son ödeme noktasına geldigin zaman yazıyor vergisi
  11. U

Öneri Ryzen 5 1600 Sıfır kaça satmalıyım

Arkadaşlar zamanında almıştık ama ekran kartı alamadık diye hiç kullanılmadı. Sadece kutusu açıldı jelatinleri bile üstünde duruyor. Garantisi yok. Şimdi kullanılmış ürünlerin fiyatlarına ve sifirlarin fiyatlarına baktım ama hiç bişey anlamadım. Yüksek yazıp piyasayı arttıran tiplerden olmak...
  12. U

Öneri Max. 650 TL Kulaklık Önerisi

Valla hocam dışardan araba köpek çocuk sesleri ezan sesi fln gitmedi ama annem gelip yanımda konuştuğu zaman bir miktar da olsa gidiyor.
  13. U

Öneri Max. 650 TL Kulaklık Önerisi

Razer i Xbox da kullanıyorum ve gayet memnunum. Ağrı yapmıyor rahat. Mikrofon gayet kaliteli ve temiz ses iletiyor. Ses kasma konusunda yeterli.
  14. U

Xbox Series S Gamepass oyunları açılmıyor.

Yarın öyle yapicaz sanırım. Tekrar teşekkür ederim.
  15. U

Xbox Series S Gamepass oyunları açılmıyor.

İlginiz için teşekkürler biz de çok araştırdık ama bişey bulamadık. Cihaz 4 günlük cihaz. Teknosadan alındı. İade edebilir miyiz acaba?
Top Bottom