ugurera isimli üyenin son içerikleri

1. U

Yardım Psu kutusu içinden çıkan kablo hakkında

FSP Hydro G Pro 750w PSU aldım ama kutu içinde çıkan kabloların içinde PCI-E kablosu yok. " VGA " yazılı 8 pinli kablo var. Ekran kartı ile PSU arasındaki bağlantıyı bu "VGA" yazan kablo ile mi bağlayacağım yoksa PCI-E kablosu gönderilmediği için PCI-E kablosu mu almak zorundayım
  2. U

Videolarda kasma oluyor. Sebebi nedir?

Merhaba Sistemim ProArt B660-CREATOR D4 i7 12700k rtx 3060 32 gb ram hiç bir oyun ile işim yok. Sadece video render ile uğraşmaktayım. Videolar aşırı kasıyor. Özellikle Youtube de neredeyse hiç bir şekilde bir video izleyemiyorum. Videoyu indirip bilgisayardan izlediğim zaman çok fazla kasma...
  3. U

ÖTV KDV indirimi laptoplara yansırmı?

Bilgisayar, laptop, tablet gibi ürünlerde Özel Tüketim Vergisi bulunmamaktadır. Başka bir deyişle, bilgisayar, laptop, tablet bilgisayar ÖTV'ye tabi değildir.
  4. U

Öneri 32 GB DDR5 ram önerisi

Teşekkür ederim. 1665222156 i9 12900k MSI MAG Z690 TOMAHAWK ddr5 6400mhz rtx 3080 render sistemi topluyorum. oyun vb bir şey ile işim olmuyor. sadece render. Adobe programları ile işim olduğu için İşlemci ve Ram konusu önemli.
  5. U

Öneri 32 GB DDR5 ram önerisi

Merhaba. Yeni kuracağım sistem için 32 GB ( 2x16 ) DDR5 ram aramaktayım. Bütçe 4,5-5 k arasındadır. Önerebileceğiniz ram var mıdır? 5400-6000 mhz arasında olursa daha iyi olacaktır.
  6. U

Öneri Render bilgisayarı için anakart önerisi

Merhaba Yeni bir sistem topluyorum ve anakart konusunda kararsız kaldım. ( Anakartlar hakkında fazla bilgim olmamasısından dolayı) İ7-12700K işlemci kullanılacak. Anakart için önemi var mıdır bilmiyorum ama hiç bir oyun oynanmayacak. İşim nedeniyle sadece Render işleri yapılacak o yüzden...
  7. U

İzinsiz Fotoğraf Paylaşımı

Resmini kullandığı için bir şey çıkmaz. Belirttiğin gibi hakaret suçu işlenmişse sanık para cezası alır.
Top Bottom