uguricme1 isimli üyenin son içerikleri

1. U

Yardım Mouse Önerisi

g402
  2. U

Sistem tavsiyesi

Herhangi başka bir tavsiye istemiyorum kafa kafaya değişicem cebimden para çıkmıyacak sadece hangisini daha çok tavsiye edersiniz ona göre seçim yapıcam
  3. U

Sistem tavsiyesi

Ryzen 3 3200g gigabyte b450m s2h ----------------------------- İntel Core i3 9100F ASRock H310CM-HDV Dostlar ikisi arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim. Ekran kartı rx 570
  4. U

300 TL seviyesinde mekanik klavye

Eğer sıfır almak istiyorsan GamePower Katana Red Swich öneririm kanalda incelemesi mevcut.
  5. U

Maks 3500 TL sistem önerisi

Neye dayanarak bunu söylüyorsun anlamadım çoğu kanal topladığı sistemlerde bu ekran kartını kullandı hatırlarsan md 1 sisteminde abdullahta bu kartı kullandı hiç biri bilmiyormuydu bu kartın ısındığınıda kullandı boş yapmıyalım lütfen
  6. U

Rx 570 COD Warzone Düşük Fps Sorunu

şuanki ramim 3000 mhz onu 3200 e çekmemi önerirmisin ?
  7. U

Evet driverlarımın hepsi güncel.
  8. U

nasıl ısınıyor aynı ekran kartını tüm kanallar sistem topladıgında kullanmıştı hiçbir şikayet görmedim ben binlerce satıldı bu sistemlerden.
  9. U

Dostlar Ryzen 3 3200g ve rx 570 ikilisine sahibim. 8 gb ram mevcut. Oyunda fps drop yiyorum neden yediğimin farkındayım ram den dolayı fakat youtube da testlere baktığımda insanlar benden daha fazla fps alıyor ve ayarlarım düşükte olduğu halde. Ayarları yükseltince hiçbir şey değişmiyor aksine...
  10. U

Şuanki dolar fiyatını dikkate alırsak tek önerebileceğim sistem budur. https://www.incehesap.com/zone-1680-oyun-fatih-i-r5-1600-fiyati-45172/
Top Bottom