ulgoray isimli üyenin son içerikleri

1. U

🔥İndirim Amazondan Ucuza Skullcandy Crusher Evo almak

Birebir aynı ürün. Amazon.tr'den almak daha mantıklı.
  2. U

🔥İndirim 🔥 Lenovo Legion R25f-30 VA Panel 280 Hz Monitör 🔥 4299 TL 🔥 Yapışın Dostlar

Dediğiniz ürün güzel fakat IPS paneller çok karanlık oluyor. Bu yüzden parlaklığı yüksek bir ürün bir ürün istiyorum.
  3. U

🔥İndirim 🔥 Lenovo Legion R25f-30 VA Panel 280 Hz Monitör 🔥 4299 TL 🔥 Yapışın Dostlar

Bu model indirime girdi zannettim. IPS ve 400nit parlaklık var. Bu modeli bir türlü indirime girmiyor...
  4. U

🔥İndirim Bisküvi Kek Gofret ve Çikolata Kaplamalı Bisküvi Kek Gofretlerde aynı üründen 1 ALANA 1 HEDİYE

Şu iki üründen bölgenizdeki Migroslarda varsa yakalayın derim. %70 indirim + 1 alana 1 bedava ile bir aşırı uyguna geliyor.
  5. U

🔥İndirim Vodafone Yalın Fırsatlar İndirimli Tarifeler

Vodafone şu an en kullanılmayacak operatör bence. Piyasada ciddi derecede uygun fiyata sınırsız Youtube, Instagram, Tiktok seçenekleri yüzünden şu an köpek gibi baz istasyonlarına asılıyor insanlar. Özellikle şu son 1 senede çekim gücü ve internet hızı felaket derecede düştü. Buna karşılık...
  6. U

Honor 90 512 GB 12 GB Ram + Honor Choıce Earbuds X3 Gri 16.000 TL

İşlemci Antutu 9 puanı 563925. OIS yok. 200MP kamera ile şişirme bir telefon. OIS yok. Muhtemelen MP yüksek ama sensörü kalitesiz telefonlardan. Bunun yerine Realme GT2 12GB çok daha mantıklı bir seçim.
  7. 1 AY GAMEPASS TRIAL KODU

1 AY GAMEPASS TRIAL KODU

2 adet 1 aylık Xbox Gamepass PC kodu mevcuttur. Yalnızca ilk kez gamepass kullanılan hesaplarda geçerlidir. Adeti 10TL'dir. Ödeme Papara veya IBAN üzerinden olabilir. Aktivasyon: 1- Microsoft hesabınıza giriş yapınız. Aşağıdaki linke tıklayınız...
  8. U

A320 Anakart ike Ryzen 3 4300GE Uyumlu mu ?

Bende A320 bir anakart sahibiyim. 4300GE satın aldım. Ne yaptıysam çalıştıramadım. A320,B350,X370 anakart ile hiçbir şekilde 4. ve 5. nesil AM4 işlemciler çalışmıyor. BIOS update yapılsa dahi çalışmıyor. Tüm anakart üreticilerinin işlemci destek listesinde, A320,B350,X370 anakartlara maksimum...
  9. U

Aliexpress garip RX570, RX580 satış fiyatları?

Bende aynı sizin gibi düşündüm. Fakat adamlar patlıcan bile gönderse, sonuçta Aliexpress koruması altındayız. Ve onlarca şikayet gelince bunların ne mal olduğu anlaşılıp full refund yapılacaktır. Ben X3440 işlemci için Gigabyte H55 anakart aldım ve 1 adet mosfeti arızalı olduğu için...
  10. U

Aliexpress garip RX570, RX580 satış fiyatları?

Aliexpress de gezerken ikinci el XFX markasına ait ekran kartlarına rastladım. Hele ki dünyanın bu kadar ekran kartı sıkıntısı çektiği bir dönemde bu fiyatlar normal mi? Açıklamada ikinci el ürün olup, herhangi bir sorun olmadığını, testleri ve bakımları yapılmış bir şekilde yollanacağı yazıyor...
Top Bottom