umutcanozluk isimli üyenin son içerikleri

1. U

Laptop ısınınca ekranda yatay renkler çıkıyor ve ekran kapanıyor.

Arkadaşlar içini açtım sanırım ekran kablosu yerinden oynamış ekran kablosunu söküp tekrar taktım şuanda normal bir şekilde çalışıyor yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
  2. U

Denemedim ama laptopun ısınması için uğraştım ısındı ve sorun olmadı 1620394118 Tamam hemen deneyeceğim teşekkür ederim bakalım ne olacak
  3. U

Dönüştürücü siparişi vereceğim monitör vga çıkışlı laptopta da sadece hdmı çıkışı var dönüştürücü gelince bilgilendiririm 1620393336 Denedim bağladığım ekranda sorun yok laptopun ekranı gidip geliyor
  4. U

Merhaba arkadaşlar laptopum Dell inspiron 15 7559. Normalde böyle bi sorun yoktu ama dün oyundayken başladı. Isınınca yatay renkler çıkıyor bi kaç dakika sonrasında da ekran kapanıp açılmaya başlıyor. Çıkan bu renkler hareketli oluyor sebebi ne olabilir. Bu arada laptop soğukken ekran normal...
  5. U

Acer Aspire 3 A315-42G-R25U alınır mı?

@Abdullah Hacıgül
  6. U

Acer Aspire 3 A315-42G-R25U alınır mı?

Laptopum biraz sıkıntılı olduğu için aldığım adama götürdüm. Elinde Aspire 3 olduğunu söyledi kendi laptopumun üzerine para ekleyip onu almayı planlıyorum sizce almalı mıyım ? (Taksitli alacağım için başka model alamıyorum farklı laptop önermeyin lütfen ayrıca sadece csgo zula valorant tarzı...
  7. U

Windows 10 formatı atıp GPU driver ı yüklediğimde mavi ekran hatası!

https://drive.google.com/file/d/1TC35PCTvSz_pwRmy_YSNlFLqoYDOsIO2/view?usp=sharing Şuanda laptopta win 8.1 yüklü 1607187238 İkisinide resmi sitesinden yükledim önce manuel yükleme yaptım sonra otomatik yükledim hiçbir şekilde kabul etmiyor
  8. U

ikisininde güncellemesini yapınca gidiyor ama büyük ihtimalle intel sıkıntı çıkarıyor
  9. U

Laptopum Packard Bell tv-44-hc-606tk çift ekran kartlı bir laptop. Windows 7-8.1 formatlarını attığım zaman iki ekran kartınıda kullanabiliyorum. Windows 10 formatı attığımda ekran kartı güncellemelerini yapıyorum bilgisayarı kapattığımda bir daha açamıyorum. Sürekli mavi ekran hatası veriyor...
Top Bottom