Umuti isimli üyenin son içerikleri

1. Umuti

Pc Fön makinesi Tutmadan açılmıyo

Corsair CV550 550W 80+ Bronze Güç Kaynağı Kaynak: 9999 TL Bütçeyle Sistem Toplama Rehberi -DA G4- | Donanim Arşivi (https://donanimarsivi.com/9999-TL-butceyle-sistem-toplama-rehberi-da-g4/)
  2. Umuti

6 ay pc açılmıyordu bende şansa dedim belki parçaları ısıtıp çalıştırırsam çalışır 1713681437 Psu hatırlamıyorum ama DA - G4 sistem almıştım
  3. Umuti

Baktım ucuna ama bir şey yok gibi
  4. Umuti

Selam beyler benim pc 1 yıldır power tusuna basiyorum fanlar donuyor klavye mouse ekran falan gelmiyordu bende şansa pcnin içinde fon makinesi tutuyorum bi 10 15 sn uzaktan sonra acıyorum pcyi normal aciliyor. Fön tutmadan baslatmaya kalkarsam pc acilmiyor gene bazen arada açılıyor tutmadan ama...
  5. Umuti

Bilgisayar Çalısiyor Monitor Klavye Fare Çalışmıyor

onceden baya denemistim tum prizler 7 8 yıllık ondan olabilir bence her odadaki prız aynı
  6. Umuti

emre aga dün yeni bir şey keşfettim şuan pcden yazıyorum Pc yine hiç açılmıyodu 2 haftada 1 falan acılıyodu aldım elime fön makinesini düşük modda pcnin içine fanlara anakarta uzaktan tuttum ısıttım biraz tutmadan önce denedim pc açılmadı gene no signal diyordu fönü tuttum pc açtım fan hızlandı...
  7. Umuti

hocam :D hahaha fişi prizden çekiyorum kasadaki tüm elektirigi bitiriyorum fişin ucunu kedime sürüp takıyorum prize bilgisayar çalışıyor aıfhIFHOIASFHOIAIOHFA
  8. Umuti

Aga pc gene acilmiyor Tek ram denedim gene acilmiyo
  9. Umuti

1696565033 Evet bir sorun yok gibi duruyor 1696565212 1696566205 Pcyi restart atip biostan Hizlarini dusurdum Simdi calisiyo internet
  10. Umuti

Aga dun pc acikti bisey yoktu sabahta actim dogru durust acildi ama ethernet calismiyo Bide pc 3 saniyede bir 6 7 sn donuyor
  11. Umuti

Hocam daha demin pc acildi biosu 4204 e guncelledim Bakalim simdi olcakmi
  12. Umuti

PC çalışıyor ekran gelmiyor

Ekran kartını Amd radeon software Uzerinden guncellemen lazim uygulamasi var Bi guncelleyip dene
  13. Umuti

Ekran kartın güncelmu
  14. Umuti

Sag taraftaki rami sokup acmayi dene bi
  15. Umuti

Kanka bendede ayni sorun var 1696166388 Sistem ozelliklerini yazarmisin
Top Bottom