UmutYiğit isimli üyenin son içerikleri

1. UmutYiğit

Elektrik gittikten sonra yaşamaya başladığım sorun

Dosya doğrulaması yaptım, BIOS sıfırladım, ekran kartı sürücüsünü tekrar yükledim. Maalesef çözülmedi.
  2. UmutYiğit

Elektrik gittikten sonra yaşamaya başladığım sorun

Arkadaşlar elektrik gitti ve Fifa, FiveM gibi oyunlarda böyle bir problem yaşamaya başladım.
  3. UmutYiğit

Yardım GTA 5 anlık drop sorunu

Nvidia denetim masasından yapabilirsiniz.
  4. UmutYiğit

Yardım GTA 5 anlık drop sorunu

144'e sabitlerseniz daha rahat oynayabilirsiniz.
  5. UmutYiğit

16 GB Ram'den 24 GB Ram'e geçtim.

Teşekkürler hocam ama teorik bilgi bazen pratikle uyuşmuyor. Ondan dolayı konu açmak makul geldi. Sadece CS oynadığım için sorun yok. Aynı marka ve model hocam. (XPG Gammix D30 8GB DDR4 3200mhz)
  6. UmutYiğit

3 Ram de aynı hocam. BIOS'tan ayarlarını da yaptım 3200mhz olarak çalışıyorlar. İmzamda zaten yazıyor ama; ASUS DUAL RTX 3070 V2 OC/AMD Ryzen 5 5600(Stok Soğutucu)/XPG GAMMIX D30 3200mhz 16 GB RAM(8x3)/Vento VG15 FE/Kingston NV2 1 TB 3500/2100(/ASUS Prime B550M-A/CSM/ASUS TUF VG249Q1R/Redragon...
  7. UmutYiğit

Arkadaşlar merhabalar, ben son zamanlarda FiveM ve Cyberpunk oynarken drop sorunları yaşıyordum. Elimde 8 GB ram vardı onu taktım ve 24 gb ram yaptım. Sizce performansta dezavantajı ya da avantajı olur mu?
  8. UmutYiğit

(Lütfen yardım edin) Sürekli drop yiyorum.

Hocam 40 FPS'e düşmesi normal değil bence. 150'lerden düşüyor. ETS 2 165 FPS sabitledim ona rağmen drop giriyor.
  9. UmutYiğit

(Lütfen yardım edin) Sürekli drop yiyorum.

Sıcaklık dışında bir sorun olma ihtimali var mı?
  10. UmutYiğit

Wallpaper önerisi :DD

Bunlar da benim çocuklar
  11. UmutYiğit

Yardım Win 11 gamepad görmüyor

Arkadaşlar merhaba, lisanslı olmayan dualshock(doubleshock 4) model gamepad kullanıyorum. Bilgisayarımı Win 11'e yükselttiğimde gamepadi görmemeye başladı. Ürünün ışığı kabloyla bağladığımda beyaz yanıyor. Bilgisayarımda bluetooth yok.
  12. UmutYiğit

Cyberpunk 2077 sizce nasıl bir oyundur?

Şaheser denemez bence. Oyunda 25 saati geride bıraktım ve CD Projekt Red, Witcher'ın üstüne pek de bir şey katmamış gibi hissettim. Görev yapısı kendisini acayip belli ediyor. Ayrıca Silverhand gelene kadar oyun bir türlü içine çekememişti beni. Araba kullanımı zevkli fakat motor kullanımı bir o...
  13. UmutYiğit

Witcher 3 denen Oyunun Kötü Olması

Görsel kurgusu da muazzam düzeyde ayrıca, her ara sahne için neredeyse kamera açısı kasmışlar. Bir oyunu becerememek o oyunu çöp yapmaz.
  14. UmutYiğit

Witcher 3 denen Oyunun Kötü Olması

95 saati sıkılmadan geçirdim. Diyalog kalitesi olarak piyasadaki çoğu oyuna kafa göz girer ve buna RDR 2 hariç Rockstar oyunları da dahil. Oynanışında at sürmek dışında can sıkan hiçbir şey yok. DLC'leri bile oyun olarak sayılabilecek kalitede iyi. Kitap uyarlaması olması sebebiyle hikayesi...
  15. UmutYiğit

kol kıllarını almak erkeklik dışı mı?

Hayır mağara adamı değilsin, bakımlı olmak kişiliğine gösterdiğin saygının kanıtıdır.
Top Bottom