UniQuiex01 isimli üyenin son içerikleri

1. U

Discord Kod 2023 hatası

Merhaba forum sakinleri. Discord kitaplığımda pulsar adında bir uygulama var. uzun zamandır kurmayı deniyorum fakat bir türlü kuramıyorum sürekli Kod 2023 hatası alıyorum; Bu hatayı bir türlü çözemiyorum daha fazla bilgi edin'e tıkladığımda ise şu görüntü geliyor; Discord'un websitesi...
  2. U

Yardım RTX 4060 ve i7 13700H işlemci M2 SSD'li laptopumda CS:GO Sürekli donuyor

Videoda görünüyor zaten Furmark sonuçları https://gpuscore.top/furmark/show.php?id=1216779
  3. U

Hocam genel bir bilgilendirme yapmak istiyorum. CS:GO'da MSI Afterburner açıkken benchmark haritasına girdim ve birkaç ss aldım, Öncesinde sizlere yaptığım değişikliklerden bahsetmem gerekiyor. Nvidia Denetim masasında birkaç ayarlama yaptım. Bu ayarların dışında windows güç ayarlarında...
  4. U

Afterburner'ı kurdum fakat oyun içerisinde bir türlü gözükmedi o kadar video izledim gene de açılmıyor oyun üstünde.
  5. U

evet FPS 1'e 5'e 10'a kadar düşüp tekrardan yükseliyor.
  6. U

Normalde FPS sabiti 400 ben 300'e çekiyorum yine aynı hatta 200'e çektim yine aynı
  7. U

Başlıkta belirttiğim özelliklerdeki Monster Tulpar T7 v20.6.2 cihazını satın aldım. GTA V'i akıcı bir şekilde oynarken CS:GO'da FPS yüksek olmasına rağmen sürekli bi donmayla karşılaşıyorum. GeForce Experience yükleyip driverları güncelledim sorun yine aynı çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir...
  8. U

Yardım ASUS DSL AC51 Modem fiber??

Merhaba forum üyeleri. Bundan 1 yıl kadar önce Türknet vdsl paket kullanıyordum. Türknetin paketiyle beraner Asus DSL AC51 modemini kullanıyordum. Daha sonrasında taşındım ve taşındığım bölgede TTNET fiber altyapısı olduğu için türknet aboneliğimi iptal ettim farklı bir iss'den ttnet...
Top Bottom