UrGan57 isimli üyenin son içerikleri

1. U

Gigabyte b450m s2h Ses Geliyor!

ekrankartından gelmediğine eminim ekran kartı yükteyken ses gelmiyor işlemci yükteyken ses geliyor 1606293014 bios üzerinden CBP yi kapattım işlemci ısınıyor diye ama sonuç hala aynı ses işlemci yükteyken geliyor
  2. U

Gigabyte b450m s2h Ses Geliyor!

Sistem Ryzen 3100 Rx570 8gb 3000mhz ram Gigabyte b450m s2h 240gb adata su 630 ssd gamepower 550watt 80+ bronz psu gamepower mythril kasa Sistemi alalı 1ay oldu uzun bir süredir sistem oyundayken pcden cızırtı gibi ses geliyordu ilk olarak ekran kartını teste soktum ve ses gelmedi sonra...
  3. U

Çözüldü✓ CPU SOĞUTUCU TAVSİYESİ

Şuan AMD Ryzen 3100 kullanıyorum. İşlemci ısındığından dolayı biosdan CBP yi kapattım. AMDnin stok soğutucuları bi işe yaramadığından dolayı bu konuyu açtım bütçe 300tlye kadar yardımcı olursanız sevinirim.
  4. U

TÜRKNET TWITCH YAYINI?

Yeni türknet abonesiyim. Download hızım 30'un üstünde upload hızım ise 5'in üzerinde. Ben Twitch de hangi kalitede hangi ayarlarda akıcı bir yayın yapabilirim? PC ile alakalı bi sorum yok.
  5. U

Yardım Türknete Geçemiyorum

Ben dün türknete geçtim. Evde int yoktu. Hafta içi gelip kurulumu yapıcaklar.
  6. U

Yardım Türknete Geçemiyorum

Taahhütünüz biteli ne kadar oldu?
  7. U

Güç tasarrufu modunu yüksek performans yaptım fps artışı olurmu

Normal olarak ısı artışı yaşanır.
  8. U

Tek sorun bataryan hızlı biter.
  9. U

Sakınca yok zaten adı üstünde performans modu:)
  10. U

Bu pc alınır mı (4500tl bütçem var)

Bu anakartı almamanı tavsiye ederim ve soğutması daha iyi olan bi kasa tercih etmelisin.
  11. U

Beyler pc yi şuan toplamak ve p.tesi toplamak fark eder mi? ?

Bütçene uygun hazır sistem almalısın istediğin sistem yoksa hazır sistemleri özelleştirip bakmalısın öyle daha uygun oluyo. Bide bütçeni ve istediğin sistem parçalarını yazarsanız yardımcı olabilirim.
  12. U

550W sizce sistemime yetiyormu

İlk olarak sisteminin ne olduğunu yazmalısın. İkinci olarak psu markası ve modelini yazın.
  13. U

Rx 570 + Ryzen 3100 Twitch Yayını Yapılır mı ?

N Neden diye ssd için deil psu için yazdım. Sistem otamatik olarak birleştirdi yazdıklarımı.
  14. U

Adata. 1602231683 Neden ?
  15. U

Sonra ki zamanlarda bi adet daha 8gb ram alacağım. Bilginize.
Top Bottom