Ursa isimli üyenin son içerikleri

1. Ursa

Bu Klavye Alınır Mı?

Alınmaz
  2. Ursa

Bu klavye Türkçe harf dizilimine sahip mi?

Bir satıcı yorumunda 1.2 metre cevabını gördüm ama 1.2 metre beni kurtarmıyor kasamın ve klavyemin konumundan dolayı. 1702984825 Yani eğer kablo boyu kısa kalırsa internetten herhangi bir type c to usb kablo alıp takarsam klavye çalışır mı? @MuratTheFounderOfGariban
  3. Ursa

Kablosunun uzunluğu kaç metre bilgisine nasıl ulaşabilirim? 1702984240 Kablosunun uzunluğu kaç metre bilgisine nasıl ulaşabilirim? Redragon K617 Fizz model klavyenin @MuratTheFounderOfGariban
  4. Ursa

Hepsiburada yorumlarındaki fotoğraflarda enter tuşunun büyük olduğu ve türkçe karakterlerin olduğu gözüküyor. İnce hesap'a sordum senin gibi söylediler ama hem sitelerinde türkçe q tuş dizilimine sahip yazıyor hemde insanlar öyle yorum yapmış. 1702913335 Bu fiyat aralığında bu klavyeye benzer...
  5. Ursa

https://www.incehesap.com/redragon-k617-fizz-rgb-red-switch-kablolu-klavye-fiyati-65429/
  6. Ursa

Yardım Ekran kartı ayarları

Bu şekilde kullanman yeterli
  7. Ursa

Hdmi 2.1 kablo 144 hz görüntü sağlar mı?

Viewsonic XG2705 model monitörüm var. 2 tane 1.4 destekli hdmi girişi olduğu yazıyor. Linkini attığım hdmi kablosunu alsam 144hz alabilir miyim...
  8. Ursa

Modem hat değerlerim

Kabloları değiştirmen bu değerleri değiştirmez.
  9. Ursa

Modem hat değerlerim

Upload tarafındaki snr margin değerlerin.
  10. Ursa

Modem hat değerlerim

10 ve üzeri olsa kesin yaşamassın derdim ama 7 tehlikeli biraz. 1-2 hafta kullan kopma olmassa hiç olmaz ama 1-2 günde bir kopma yaşanırsa 50 ye çek hızını.
  11. Ursa

Modem hat değerlerim

Snr margin download 7.7 sınırda upload iyi. Daha fazlasını alamassın 75 ten, çok kopma yaşarsın. 75 optimum senin altyapın için.
  12. Ursa

%1 CPU kullanımı %0'a düşmüyor!

Sorun yok diyosanız problem yok benim için.
  13. Ursa

Arka planda gereksiz her şey kapalı.
  14. Ursa

Görev yöneticisine ne zaman baksam biraz beklediğimde cpu %0'a düşerdi, son birkaç gündür yeni farkettim artık %1'e düşüyor en fazla 0 a düşmüyor. Bunun sebebi nedir?
  15. Ursa

rampage drop plus alınır mı

Drop plus öneririm ben
Top Bottom