UsainGold isimli üyenin son içerikleri

1. U

☣️ DARK SP!R!TS ZOMB!E PLAGUE Tekrardan Açıldı.!! ☣️

Öyle bir amacımız yoktu, tamamen rastlantısal :D
  2. U

☣️ DARK SP!R!TS ZOMB!E PLAGUE Tekrardan Açıldı.!! ☣️

☣️ DARK SP!R!TS ZOMB!E PLAGUE Tekrardan Açıldı.!! ☣️ DARK SP!R!TSIN KURULUŞ HİKAYESİ (OYUNSAL HİKAYE) Sunucuya girdiğinizde eğer admin iseniz NANOSUIT li timden, user iseniz teknolojik teçhizatlı timden başlıyorsunuz. Adminlik Fiyatları ve Hangi Avantajlara Sahip Olduklarını Öğrenmek İçin...
  3. U

DARK SP!R!TS ZOMB!E PLAGUE Tekrardan Açıldı.!!

DARK SP!R!TS ZOMB!E PLAGUE TEKRARDAN AÇILDI.!! DARK SP!R!TSIN KURULUŞ HİKAYESİ (OYUNSAL HİKAYE) Sunucuya girdiğinizde eğer admin iseniz NANOSUIT li timden, user iseniz teknolojik teçhizatlı timden başlıyorsunuz. Adminlik Fiyatları ve Hangi Avantajlara Sahip Olduklarını Öğrenmek İçin TS3...
  4. U

Yardım CS 1.6 Sunucuya Girince Oyundan Atıyor ? [Process Monitor Dosyası Var]

Dostlar selamlar, oyun dosyalarımda bir sıkıntı olmamasına rağmen Counter Strike 1.6 oyunum sunucuya tam girecekken bi anda oyundan atıyor. Ne yapmalıyım ? Teşekkürler. (Process Monitör dosyası: https://www.mediafire.com/file/ysy0xjaimhdu4hz/Logfile.rar/file )
  5. U

Yardım DADG Kapandı mı yoksa Ban mı yedim ?

DADG kapandı mı arkadaşlar, erişemiyorum da bir kaç gündür. Grupta bir faaliyet göstermiyordum zaten ban yemem mantıksız olacağından veya ban mı yedim acaba ? Eğer öyleyse ota b*ka ban atmayın. Böyle işmi olur arkadaş. DADG den sorumlu moderatörlerimizin bakmalarını rica edebilir miyim ...
  6. U

Yardım Bilgisayarda Piyano Çalmak İçin Yardım Edermisiniz ?

Dostlar selam, ben piyano öğrenmek istiyorum. Evde öğrenmek için bilgisayara parçalar almak istiyorum. Klavye olsun, klavyeyle beraber hangi uygulamayı kullanacağımı falan bilmiyorum. Bununla beraber nereden başlayabileceğim konusundada fikirlere açığım. Teşekkürler :)
  7. U

⚠️ DARK WEB DOLANDIRICILIK UYARISI ⚠️ (Alphabay)

Yani girilebilir. Tabi güvenilir kaynaklara. 1656096760 Yok onlar değil. 1656096795 100-200 değil, Misal veriyorum Xiaomi 12 Pro TR fiyatı 26000 o sitede 5000 civarı.
  8. U

⚠️ DARK WEB DOLANDIRICILIK UYARISI ⚠️ (Alphabay)

Dostlar selam bu yazdıklarımı dikkatli okumanızı tavsiye ediyorum, bu aralar forumlarda veya gruplarda dark web alışverişi ile ilgili şeyler görüyorum, size büyük bir uyarı yapayım. Bir hikaye okurmuş gibi okuyun, ders niteliğindedir. Şu anda en bilindik olan "Dark Turkish Web" ve "Alphabay...
  9. U

Yardım Web Sitem İçin Bir Kaç Sorum Var

Dostlar selam 🙂 Kendi Rehber&Makale gibi yazıntılarımı paylaşabileceğim bir teknoloji sitesi açmayı düşünüyorum. Sorularım şunlar, bir tanesine bile cevap verseniz yeterli; 1- Hangi dağıtımı kullanmalıyım ? (WordPress önerenler oldu) 2- Ne güçte bir VDS yeterli olur ? (Örneğin X CPU lu X RAM...
  10. U

Yardım EV AĞI isteyen oyun UZAKTAN nasıl beraber oynanır ?

Dostlar selam :) Arkadaşımla beraber oyun oynamak istiyorum fakat aynı evde olmadığımızdan oynayamıyoruz. Oynayacağımız oyun EV AĞI istiyor yani aynı modeme bağlı olmamız gerek. Fakat evler uzak, önceden Minecraft gibi oyunları beraber oynamak için LogmeIN Hamachi gibi programlar vardı aynı...
  11. U

Android Yazılım Çarpıklığı ?

Dostlar Selam Samsung Galaxy S10 5G cihazım var. Resimde gösterdiğim şekilde cihazın yazılım bilgileri mevcut fakat bir çarpıklık var gibi. CSC versiyonu G‐975F(S10+ ın model kodu) koduna sahip ve cihaza G-977B (Global) yazılımı yüklü. Fakat sorun şu, benim cihazım kore çıkışlı. Model kodu...
  12. U

Android Kartın NFC Bilgileri Kopyalanıp Telefonla Okutulabilirmi ?

Örneğin papara uygulaması mobil ödeme desteklemiyor. Ben kartımın NFC bilgisini telefondan bi uygulama ile okutup sonrada posmatiklere telefonumla ödeme yapmamın imkanı var mı ? (Cihazım ROOTLU)
  13. U

Android Samsung, Kore Yazılım Hangi Bölgeden Olmalı ?

+ KONU GÜNCEL ARKADAŞLAR +
  14. U

Android Samsung, Kore Yazılım Hangi Bölgeden Olmalı ?

Samsung Galaxy S10 5G cihazım var. Yazılım yüklemek istiyorum fakat hangi bölgeyi seçmem gerek ? Bölgeler arasında 620MB dosya farkı var. İllaki biri daha kısıtlamalı. Bilgi sahibi olan biri varsa tavsiye verirse çok sevinirim. Korenin çok kısıtlamalı bir ülke olduğunu biliyorum.
Top Bottom