userozay isimli üyenin son içerikleri

1. U

BU SİSTEM NE KADAR EDER

arkadaşlar sistemim bu satmak istiyorum nasıl bir fiyatlandırma yapmam gerekiyor sizce ne kadar değeri vardır öldürmeden söylerseniz sevinirim
  2. U

fenerbahçe galatasayar maçını kaçak izlenebilen site 00

beyler site atın pls
  3. U

Galatasaray-Fenerbahçe ilk yarı bitti sizce maç nasıldı ?

hocam bir tık fazla yordular fener bilerek oynamadı diye düşünüyorum özil de girer büyük ihtimalle birazdan
  4. U

i5 10400F ve Dark Freezer X121

hocam i5 10400F işlemcim var yeni aldım kasayı ısınıyor gibi hissediyorum sizce şöyle bir soğutucu almama gerek var mı ?
  5. U

Aquarius 5T-10 ozellestirme

Kendimde aldim tavsiye ediyorum yorumlarinizi merak ediyorum.
  6. U

DA sistem hangi seviyede olacak ve ne zaman gelir

DA sistem ne zaman cıkacak orta seviye kendime pc topladım stoklar biticek diye korkuyorum DA sistem bana uymaz ise elim boş kalır diye korkuyorum beklemelimiyim @Abdullah Hacıgül
  7. U

7500 TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

ilk önce bende daha yeni aldım f/p kasam da burada kasa da ssd yok haberin olsun
  8. U

ModArt PC-MA1 vs Aquarius 5T-10

arkadaşlar bu iki sistem arasında çok kaldım fiyatları neredeyse çok yakın siz olsanız hangisini neden alırdınız
  9. U

Acer EG240Y Pbipx 23.8 165 2ms

Arkadaşlar bu fiyata sizce nasıl alanlar var mı aramızda yardımcı olursanız sevinirim
  10. U

Samsung Monitör vs Acer monitör

Ağalar arasında kaldım siz olsanız hangisini alırdınız
  11. U

Pollux 3T-10 kişisselleştirilmiş nasıldır?

ballistix cl 15 olandan bahsediyorsun sanırım 1 cl farkı o kadar hissediliyormu markayı bilmediğimden corsair seçmiştim 1611451539 teşekkürler bütcem şuanlık bu kadar ileride muhtemelen yükseltirim ve bende var olan 240 gb sdd kullanmayı düşünüyorum 240 + 240 olucak şekilde ayarladım o yüzden...
  12. U

Pollux 3T-10 kişisselleştirilmiş nasıldır?

sistem nasıl Pollux 3T-10 kişiselleştirilmiş hali yorumlarınız ve önerilerinizi bekliyorum
Top Bottom