ustad007 isimli üyenin son içerikleri

1. U

İşlemci ve ekran kartımı stres testine soktum sıcaklık değerleri normal mi?

ayar yapmadım maalesef otomatikte yapmalı mıyım sizce radeon kullnamayı fazla bilmiyorum
  2. U

yok dokunmadım sanırım olmaması gerekiyor bir bakıyım
  3. U

evet cpu fanı stock sapphire in de nitro modeli
  4. U

Öncelikle herkese iyi forumlar, Ben kısa süre önce Ryzen 5 3500X ve Sapphire 5500XT'li bir sistem topladım. Bugün aklıma geldi yaklaşık 50-55 dk lık bir stres testine soktum. Prime95 ve funmark kullandım. Akabinde gelen sıcaklık değerleri hiç normal gelmedi aydında yaşıyorummin 35 C falan odam...
  5. U

Gigabyte B450M S2H Anakartta Bios Güncelleme ?

İşlemciyle uyumlu gelse dahi benim son bios sürümüne geçmem gerekiyor çünkü windows kurulumumun daha sağlıklı olacağını sanırım abdullah bey bir videosunda söylemişti. Acaba hatırlıyorsan hangi bios versiyonuyla geldiğini paylaşır mısın ?
  6. U

Dostum tabi ki sorarım da sanki ilk sürümde gönderiyorlarmış gibi açıklasanız hiç fena olmaz çünkü satıcı hepsiburada nın kendisiydi harici bi satıcıyla konusmadım bu şekilde bir bilgiye sahip olduklarını düşünmüyorum açıkçası.
  7. U

Öncelikle herkese iyi forumlar, Daha önce açılan benzer bir konu göremediğimiçin yeni konu açmak durumunda kaldım. Sayın forum sakinleri ben yeni bir PC topladım işlemcimi R5 3500X, anakartımı ise linkini bırakacağım üzere Gigabyte'ın B450M-S2H modelini şu siteden satın aldım...
  8. U

High Power HPE-500BR vs Sharkoon SHP650 V2 650 W vs FSP FSP600-60AHBC 600W 80+ PFC Aktif arasında seçim yapmam gerekiyor !

ooo aerocool baya güzel bir marka diye hatırlıyorum 650w 80+ gayet uyguna benziyor acıkcası aklımı çeldi çelicek high power mı bu mu sizce ?
  9. U

High Power HPE-500BR vs Sharkoon SHP650 V2 650 W vs FSP FSP600-60AHBC 600W 80+ PFC Aktif arasında seçim yapmam gerekiyor !

Bu çok çıkıyor karşıma 600w lık versiyonu ile de geliyorlar 80+ bronze sanrım o da ne fark var bir de benim sistemimi besler mi bu yabancı sitelerin verdiği değerler doğru mu sizce ?
  10. U

Teşekkür ederim dostum bi model var mı önerebileceğin 2 gündür araştırıyorum da ekran kartı, anartla vs pinler uyar mı çok soru işareti dönüyor kafamda ?
  11. U

Öncelikle herkese merhabalar, Ben birkaç yıl önce piyasayı takip etmeyi bırakmış, eski bir cs go oyuncusuyum. Oyunu bırakmak adına pc mi satmıştım fakat gerekliliklerden ötürü özelliklerini aşağıda belirttiğim bir pc topladım; Gigabyte b450m s2h am4 Sapphire nitro+ rx 5500xt 8gb Amd ryzen 5...
Top Bottom