UurSchapy isimli üyenin son içerikleri

1. U

Mavi ekran sonrası pc açılmıyor

Yanıtlamadığım için özür dilerim. Sorunu çözdüm ramlerin biri nedense çalışmıyordu single takıp denemiştim aradan bi yarım saat geçtikten sonra sorunsuz çalıştı. Kasamın yerini de mecburen değiştim konu kapanabilir teşekkür ederim yine de yanıtınız için. Umarım başka sorun yoktur şuanlık bir...
  2. U

Mavi ekran sonrası pc açılmıyor

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Direk olaya geçiyorum. Pc de valorant oynuyordum rüzgar kapıya sert esince kasaya vurdu ve pc orda kapandı. Geri açtığımda iki türlü mavi ekran hatası aldım bilgisayarı nihayetinde açamayınca söküp ramleri ve bios pilini çıkarıp geri taktım. Şimdi bilgisayarı...
  3. U

BIOS Güncelleyeceğim Ancak BIOS Dosyası Flash Bellekte Gözükmüyor

Service app üzerinden mi kurmuştunuz? 1620395105 Serverların hepsini denedim ama hepsi hata verdi.
  4. U

Yukarı da ki arkadaş f3 çok eski f52 yükleme bozulur demiş ama ne yapmalıyım?
  5. U

Uygulamayı açtım ama ne yapacağımı bilemedim ekran bu şekilde. 1620393831 Ne yapmalıyım?
  6. U

O zaman öncelikle XecAts arkadaşımın dediğini uyguluyorum şimdi eğer olmazsa app service i deneyeceğim ve tekrar yanıt düşeceğim 1620393288 Evet geri döndüm. Dediğini yapıp sadece flaşa onu atıp tekrar q flash ekranından f52 ye tıklayıp güncelleye bastım güncelledi ve yeniden başlattı otomatik...
  7. U

İndirdiğim rar'ın içerisinde 4 tane dosya var hangisini atmalıyım?
  8. U

Bilgisayarımı formatladıktan sonra oyunlar 10 - 20 fpslere kadar düştü driverlarda vs. bir sorun yok hepsini kontrol ettim en son aklıma bios geldi şuan ki bios sürümüm F3 sürümü olarak gözüküyor gigabyte ın sitesinden baktığımda f61a ya kadar var arkadaşım f52 önerdi ama indirip flaşa attığımda...
  9. U

Güç kaynağı kablolarının anakarta bağlantısı

Selamlar, apu bir sistem topladım ve evet tüm parçalarım geldi. Şimdi montajını yapmaktayım fakat güç kaynağı kablolarının nereye takılacağını hiç bilmiyorum. Kılavuzunda herhangi görsel bi anlatım bulamadım. Anakart modelim : gigabyte b450m s2h Güç kaynağım : fsp500-60ahbc Sistemim apu...
  10. U

B450m s2h mı v2 mi??

V2 şuanda neredeyse 200 TL daha ucuz, özellikle bu sebepten soruyorum. Ama dediğim gibi herhangi bir farktan dolayı sıkıntı çıkarır mı?
  11. U

B450m s2h mı v2 mi??

Forumda yeniyim bu soru hakkında çok konu var ama arkadaşlar apu bir sistem topluyorum ama doların da son günlerde artmasıyla her parçanın fiyatları arttı işlemcim ryzen 5 pro 3400g, anakart olarak b450m s2h düşünmüştüm ama fiyatı baya yükseldi ve şuanda indirimde olan v2 versiyonu var 100 150...
Top Bottom