v3ttt isimli üyenin son içerikleri

1. v3ttt

Yardım Taahhütüm Bitiyor İnternet Servis Sağlayıcısı Önerir Misiniz?

COMNET.... 1 yılım dolmak üzere. 100mb kullanıyorum. 1 yıllık peşin ödedim kafa rahat. Haftaya 1 yıl daha uzatucam.
  2. v3ttt

Mavi Ekran CAS terazi programı yardım!!!

Arkadaşlar merhaba. CAS markası cl5200 model 2 tane terazim var. Bilgisayardan CAS cl terazi programı var. İnternet kablo bağlantıları tam. Ama uygulamadan fiyat gönderirken sürekli hata veriyor.
  3. v3ttt

Gaming.gen.tr güvenilirmidir 4060 lık sistem almak istiyorum

Gaminggen hala güvenilir mi diye sora saçma....
  4. v3ttt

TRAY İŞLEMCİ ALINIR MI?

tamam işte bro sıvı soğutucun varsa al geç tray işlemci demesi bi fark yaratmaz sana :D
  5. v3ttt

TRAY İŞLEMCİ ALINIR MI?

zaten sıvı soğutucun varsa al geç daha iyi :d
  6. v3ttt

🔥İndirim Hava Temizleyici 1.614 TL

Filtrenin kendisi de 1500 2000 arası almak istersen her seferinde sıkıntı. Kullanım ömrü ne kadar acaba? 1704285510 Bu filtre konudaki satılan ürünle uyumlu mu?
  7. v3ttt

Çözüldü✓ R7 7800X3D Güncel fiyatıyla almalı mıyım? Beklemeli miyim?

Aldın aldın yeni seneye yeni zamlar...
  8. v3ttt

Çözüldü✓ Gigabyte RTX 4070 Ti ekran kartım var rgb yi kişiselleştiremiyorum.

4070 ti bulmuşsun rgb sini ne yapacan boşver takıl? Kasa rgb'sini bu kadar kafaya takmayın beyler... benim kasam masanın altında rgb olsa ne olmasa ne bana bilgisayar performansı olarak bi halta yaramıyorsa ne gerek var...
  9. v3ttt

🔥İndirim ACER XV272U 2K 180 HZ IPS Monitör 6899 TL

Nvidia desteği yok sanırım. Sadece AMD ekran kartları için...
  10. v3ttt

Yardım Asus monitör ölü piksel

5 ve daha fazla ölü piksel durumunda değişim yaparlar. 1 tanede seni kale almıyorlar. Eskiden başıma geldi. 5 ve fazlası olursa kabul ediyorlar.
  11. v3ttt

Yardım displayport kablosu önerisi???

Selam arkadaşlar imzamdaki 2k asus monitörüm var. Kutusundan çıkan kablosundan ne olduysa sıkıntı var. arada sırada anlık ses gidiyor. Bazen anlık ekran kararıyor sonra hemen geri geliyor. Yeni ve iyi bir kablo arıyorum max 500₺ olacak kaliteli iş görecek bir kablo varsa link atar mısınız?
  12. v3ttt

🔥İndirim 2TB M2 SSD Kingston 3474₺🔥🔥7000MB/s

şuan bulamadım ama amazon germany ssd ve ram konusunda çok uygun oluyor dostum. Ben ramlerimi öyle aldım. Yarın gene ihtiyacım olursa acelem yoksa oradan denk getirip alırım.
  13. v3ttt

🔥İndirim 2TB M2 SSD Kingston 3474₺🔥🔥7000MB/s

beyler m2 ssd alacaksanız amazon germany kullanın inanın pişman olmazsınız. Bu fiyatların çok çok altında alırsınız. amazon güvencesiyle...
  14. v3ttt

Yardım Hangi internet sağlayıcısı secmeliyim

turktelekom altyapısını kullanan comnet fiyat performans olarak en iyisi şuan...
  15. v3ttt

Öneri 100. yıla özel Gümüş Hatıra Para Satışa Çıktı 5050 TL

Doğru söze şapka çıkartırım dostum.
Top Bottom