vaNzy isimli üyenin son içerikleri

1. V

MSI Mag Forge M100R kasa

MSI Mag Forge M100R kasaya sahibim kasanın ışıkları bazen çalışıyor bazen çalışmıyor bu durumu nasıl çözebilirim kasanın üstündeki renk değiştirme tuşuna bastığımdada kontrol edemiyorum
  2. V

gmail ile oturum açtığım veya üye olduğum tüm siteleri nasıl görüntüleyebilirim

maalesef hiç kayıtlı şifrem yok ve şuan oynamadığım oyunların hesaplarını kapatmak istiyorum farklı bir yolu var mıdır acaba
  3. V

gmail ile oturum açtığım veya üye olduğum tüm siteleri nasıl görüntüleyebilirim

Merhaba gmail adresim ile oturum açtığım veya üye olduğum tüm web site ve uygulamaları nasıl görüntüleyebilirim
  4. V

Razer Hammerhead true wireless x ses sıkıntısı

selam Razer Hammerhead true wireless x kullanıyorum kulaklık discordu açana kadar gayet iyi fakat discrodu açtığım zaman oyunun sesi gidiyor ve sadece discorddaki sesi alabiliyorum bunun çözümü var mı?
  5. V

Rx6650 xt mi 3060 mı?

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim, ryzen 5 5500 ile kullanmayı düşünüyorum buarada onu da ekleyeyim
  6. V

Rx6650 xt mi 3060 mı?

Rx 6650xt yaklasık 1000tl daha ucuz rtx 3060 dan hangisi alınır sizce?
  7. V

Bu sistem uygun mudur

hocam 16k yı geçmemesi benim için iyi olur ama estetiğede biraz önem veriyorum
  8. V

Bu sistem uygun mudur

MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X 8G OC NVIDIA RTX 3050, 8 GB Bellek, V397-418R, Oyun Grafik Kartı, Siyah Amd Ryzen 5 5500 3.6 GHz 6 Çekirdek 16MB Cache Am4 Soket 7nm İşlemci MSI B450M-A PRO MAX AM4 DDR4 3466(OC) DVI HDMI M.2 USB3.2 mATX Anakart CORSAIR Vengeance Rgb Pro Sl 16GB (2x8) 3200MHZ CL16...
  9. V

Çözüldü✓ Monitörde ghosting sorunu

PUBG fifa rdr falan oynamayı düşünüyorum cevaplarınız için teşekkür ederim buarada
  10. V

görüntü kalitesiyle ilgili bir problemim yok benim içimde tereddütte kalan tek şey ghosting olayı va yerine ips panel almamı gerektirecek kadar büyük bir problem mi
  11. V

peki sizce sırf ghosting sorunu için va yerine ıps panel almalı mıyım
  12. V

Sizce ghosting sorunu çok önemli bir şey mi ve ghosting tüm va panellerde olur mu
  13. V

Freesync ve gsync olayı

Merhaba yakında pc toplamak istiyorum ve bunun için 144hz bir monitör almayı düşünüyorum 1. Sorum: eğer 144 fps üzerinde olursa fps im yinede ekranda yırtılmalar gerçekleşirmi? 2. Sorum nvidia ekran kartlı bir sistemde freesync bir monitör kullanırsam freesync teknolojisini kullanabilir miyim...
  14. V

Kaç watt psu almalıyım

teşekkür ederim
  15. V

Kaç watt psu almalıyım

550 nasıl olur hocam sizce
Top Bottom