variares d d isimli üyenin son içerikleri

1. variares d d

Kasa fan'ı vs sıvı soğutma fan'ı eşleme

Bendeki fanlarin hiçbiri rgb değil nzxt nin rgb yapacak bir şey yok biri bir renk yanarken diğeri bir renk yansın yapacak bir şey yok
  2. variares d d

Eski bozulan sıvı soğutma fanlarına bir bakayım rgb ise fanları değiştiririm ya teşekkürler
  3. variares d d

Ben rgb diye biliyorum. Kasam XPG BATTLECRUSİER bütün fanları aynıdır 1713791037 Kasa fanlarımin pinleri bu şekilde
  4. variares d d

Arkadaşlar anakartim msi b450 gamin plus max . Kasam da fanlar var nzxt sıvı soğutma aldım . Kasamda ki fanlar ve sıvı soğutma fanlarını aynı anda aynı renklerde çalışsın istiyorum. Bu pin anakartim yok olduğunu söylüyor hir arkadaşım. Bu doğru mudur ? İstediğim bütün fanlar aynı renk yansın...
  5. variares d d

Termal macun önerisi

Sıvı soğutma pazeretsi elimde olacak birde termal macun için kargo beklemek istemiyom . Bu ikisi arasında hangisini önerirsiniz mağzada başka termal macun yok. Ucuz olanlar var 200 TL ye 1713692647 Bunlar new edition zaten v2 olmuyor mu ?
  6. variares d d

Termal macun önerisi

Sen hangi dünyada yaşıyon kardeş. 100 TL termal macun alayım da sıvı sogutmanin hiç faydası olmasin demi
  7. variares d d

Termal macun önerisi

İkisi arasından hangisi daha iyi fayda sağlar. 360 mm sıvı soğutma ile kullanacağım
  8. variares d d

Sıvı soğutma hakkında bilgi almak istiyorum

dün aksam ince hesap indirimi ile 10.300e NZXT Kraken Elite 360 RGB RL-KR36E-B1 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu aldım . youtube da videolara baktım i9 13900k 5.5 ghz de tam yükde 82-84 derece performans verdi. benim işlemcim ryzen 7 5700x3d ve anakarttan game modu açık yani genel olarak 3.5...
  9. variares d d

Li̇an Li̇ 360 mm Sıvı Soğutması Nasıldır

arkaşlar sıvı soğutmam bozuldu yenisini alacağım gaming gecesi ince hesap da lian li marka 3600 mm sıvı soğutma var şuan fıayatı 13 bın indirime girmek üzere güzel fiat olursa alacağım iyi bir markamdır bılmek ıstıyorum. linki bırakıyorum ismi : Lian Li Galahad II LCD 360mm Siyah İşlemci Sıvı...
  10. variares d d

Acil 360 sıvı soğutma önerisi

İşlemcim AMD RYZEN 7 5700X3D Arkadaşlar SİLVERSTONE pf360 marka model sıvı soğutmam vardı m sabah acayip çirkin ve yüksek ses gelmeye başladı ve pc uyarı verdi işlemci çok sıcak diye. Anlaşılan sıvı soğutma bozuldu. Bana önerin lütfen. Msi 360 mm veya asus rog düşünüyorum. Biraz uygun olsa iyi...
  11. variares d d

Seasonic marka psu alınır mı?

Alınır knks 80 plus olması yeterli. Bende frisby gamemax 1050 wat var zamanında indirimde 500 TL'ye almıştım 2019 dan beri kullanıyorum sıkıntı yaşamadım
  12. variares d d

İŞLEMCİ VE EKRAN KARTI Derecesi çok yüksek

teşekkürler
  13. variares d d

KIRMIZI PASAPORT DAMGA

bunu biliyorum 10 yıllık pasport almıştım geçen yıl. kolay kolay dolmaz diye umuyorum 38 sayfa. teşekkürler
  14. variares d d

İŞLEMCİ VE EKRAN KARTI Derecesi çok yüksek

msi b450 gaming plus max
  15. variares d d

KIRMIZI PASAPORT DAMGA

reis hiçbir forumda ne gördüm duydum youtube da videolar da izledim ing kolay vize verdiğini hiç duymadım ama araştırırım tekrar. amerika 2-3 tane scehengen vizesi olduğunda ve bir çok yurt dışına çıkmış olduğuna bakıyor.
Top Bottom