Vatulian isimli üyenin son içerikleri

1. Vatulian

Çözüldü✓ Arkadaşlar 3060 veya 3060ti alıcam daha belli değil ama

Eger bütçeniz yeterliyse 3060TI hatrı sayılır derecede kuvvetli 3060'a göre. Ben asus dual kullanıyorum tam yukte 60-65 arası sıcaklık değerlerim. İzmir'de 35 derecelerde bile 65'i aşmadı açıkçası.
  2. Vatulian

Çözüldü✓ Arkadaşlar 3060 veya 3060ti alıcam daha belli değil ama

Asus Dual fiyat performansta baya iddiali ancak indirim ve fırsat kovalanarak ASUS TUF veya Msi Gaming X bakilabilir.
  3. Vatulian

ASUS DUAL GeForce RTX 3070 V2 İyi Midir?

Orta seviye bir soğutmaya sahip. Fiyatına göre seçim yapmak daha mantıklı.
  4. Vatulian

ARC A770 16gb hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yani uçuk bir fiyatı yok ama sektöre yeni girmiş olan bir ekran kartında çıkacak sorunlara çözüm bulmak daha zor olur diye düşünüyorum. 2. Nesil ve sonrası için denemek daha mantıklı bana kalırsa.
  5. Vatulian

Öneri Pc icin gamepad onerisi

Hem hassasiyet hem de uygun fiyat beklemek pek mantıklı değil. PS4 ya da 9. Nesil Xbox kolu almak hem uzun ömürlü hem de konforlu bir kullanım sunacaktır. MSI ve Monster'ın da kolları var ama neredeyse dualshock parasında olduğu için DS4 tercih ederdim.
  6. Vatulian

1080P Monitör önerisi

24 inç 1080p de tercih edebilirim. 2k çözünürlüklü ekranlar çok pahalı olduğu için çıkamıyorum. Varsa fiyat performans olarak ürün, tavsiyenizi alabilirim.
  7. Vatulian

1080P Monitör önerisi

144-165 ideal diye düşünüyorum. 1080p için 27 inç sorun oluyor mu ?
  8. Vatulian

1080P Monitör önerisi

Arkadaşlar selamlar, Bir arkadaşıma doğum günü için monitör almayı düşünüyorum. Sisteminde 11400F işlemci, 3060TI ekran kartı mevcut. 5000TL'ye kadar çıkabilirim, eğer değecek diyorsanız 5500'e kadar da ulaşabilirim. Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz bir monitor varsa yardımlarınızı bekliyorum.
  9. Vatulian

Öneri ZOWİE MOUSE Mİ RAZER DEATHADDER V2 Mİ ?

https://zowie.benq.com/tr-tr/mouse.html Ben burada en az 4 seri görüyorum.
  10. Vatulian

AMD RX 6700XT PROBLEMİ

Dikkat etmemişim :D
  11. Vatulian

AMD RX 6700XT PROBLEMİ

15k ya 6900XT Toxic vardı sanki ? 12k yerine 15k vermek mantıklı olmaz mı :D
  12. Vatulian

🔥İndirim 4 x 250gr Filtre Kahve (Kahve Dünyası) 120 TL

Gördüğüm kadarıyla aralıktı. Edit: Şubat 2021 de alınan ürün için aralıkmış :)
  13. Vatulian

🔥İndirim 4 x 250gr Filtre Kahve (Kahve Dünyası) 120 TL

Hiç içmedim ama Tchibo Gold Selection ile kıyaslanır mı ? Sert bir çekirdek mi yazmıyor bir detay çünkü.
  14. Vatulian

Çözüldü✓ Sizce alınır mı 1660 ti'li bu sistem 12.5k ya (2.el)

7.5k ya kadar düşebilir bence 12.5k ya ikinci el 3060 sistem bulursun
  15. Vatulian

🔥İndirim PS5 Dualsense 1349₺ Vatan PC-Bostancı Şube

Xbox daha optimize ama DS4 de gayet kullanışlı, sorun yaşayan hiç arkadaşım olmadı. Rahatlık da alışmaya bağlı. Uzun süre DS4 kullandım ama Xbox'a da alıştım son zamanlarda.
Top Bottom