Vesdijm isimli üyenin son içerikleri

1. V

Pc siyah ekran kalıyor

Valorant oynarken oynarken pc dondu, reset tuşuna bastım. Ondan sonra pc açılmıyor dünden beri siyah ekranda kalıyor, biosa bile girmiyor yardım lütfen
  2. V

10-12k arası Laptop önerisi

Arkadaşlar merhabalar kardeşime laptop alacağız da üniversite için 10-12k arası önerisi olan varsa alabilirim. Oyun filan oynanmayacak zaten öyle ders,program vs için. Şimdiden teşekkürler. Biraz bakıp benim bulduğum...
  3. V

fps için Kablosuz kulakiçi kulaklık

1000₺ civarı oyun ve normal kullanım için kablosuz kulakiçi kulaklık önerirseniz sevinirim arkadaşlar
  4. V

Fifa 23 için gamepad önerisi

Fifa 23 Pc için 500-600 bütçeyle gamepad önerinizi alabilir miyim ?
  5. V

G2G den 270 doları nasıl çekicem

arkadaşlar merhaba g2g den 270 dolar çekmem lazımda bunu nasıl yapıcam acaba paypalda aracılık yapanlar filan var mıdır ? Hesapta kalıcak yoksa para
  6. V

Xbox series s Offline yardım

Arkadaşlar merhaba, Xbox series s almayı düşünüyorum da aklıma bir şey takıldı. Mesela fifayı veya diğer oyunları filan kurduktan sonra internete bağlanamayacagım bir yerde offline modlarında oynayabilir miyim? Daha önce hiç konsol kullanmadım o yüzden soruyorum. Teşekkürler şimdiden
  7. TR 4400 VP

TR 4400 VP

Elimde TR için 4400 VP var, valorant oynamadığım için satıyorum.
  8. V

TR kodlu 4400 vp Eu da geçerli mi ? satabilecegim site ?

Arkadaşlar merhabalar elimde 4400 vp var TR kodlu Eu da geçerli mi acaba? Bir de valorant oynamıyorum bu vp yi satmak istiyorum uygun bir fiyata, acaba öyle bi site var mı satabilecegim ?
  9. V

PC de herhangi bir şeyin sesini çok açınca mikrofona gitmesi

iyi geceler arkadaşlar kulakiçi kulaklık kullanıyorum pc de fakat herhangi bir video veya oyunun sesini yükseltince discordda ses karşıya iletiliyor bunun bir çözümü var mı acaba ?
  10. V

OYUNLARDA SİYAH EKRAN SORUNU ?

hocam çözüm bulabildiniz mi acaba ?
  11. V

7000. TL'ye monitörlü PC önerisi render ve oyun için

7k ya öyle bişey imkansız bence kankam
  12. V

Rampage Rapido Plus hakkında

İyi geceler arkadaşlar rampage rapido plus sipariş verdim de daha önce kullanan var mı acaba fikirlerinizi alabilirsem sevinirim? https://www.trendyol.com/rampage/rapido-plus-semi-mechanical-sese-duyarli-rainbow-isikli-makrolu-gaming-klavye-p-35197354?boutiqueId=537784&merchantId=116157...
  13. V

PC de Fifa için Gamepad önerisi

arkadaşlar fifa 21 alacagım indirimdeyken birde gamepad almak istiyorum pc için fakat bütçem çok fazla degil önerilerinize açıgım Benim buldugum bu: https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-360-common-controller-win-kablolu-uzaktan-kumanda-hem-PC-hemde-xbox-360-uyumlu-pm-gamemic00005
  14. V

DA-4 sistem Siyah Ekran Hatası

Arkadaşlar merhabalar da4 sistem aldım 5 gün oldu geleli ama oyunlara girerken siyah ekran alıyorum her oyunda böyle oluyor lütfen yardım eder misiniz ?
  15. V

Kulaklıktaki ses mikrofona gidiyor

Merhabalar kulakiçi kulaklık kulllanıyorum oyunlarda ve videolarda sesi yükselttigim zaman ses karşıya gidiyor bunu nasıl düzeltebilirim ?
Top Bottom