veyselikoo isimli üyenin son içerikleri

1. V

2. Monitörden Görüntü Gelmiyor

reis aynı sorunu yaşıyorum şuan çözebilmişmiydin sen bunu
  2. V

2. ekran görüntü yok muhabbeti

sa beyler laptopu yeni aldm kardeşimin kasadaki monitörü aldım ki oyun oynarken büyük ekranda oynayayım diye, laptop monitörü algılıyor monitör de laptopu algılıyor ama görüntü hiçbir şekilde monitöre gelmiyor var mı benzer durum yaşayıp çözmüş olan, ekran yenile uzat muhabbetini kimse yazmadan...
  3. V

27K Bütçeye Laptop

kanka telefondaydım cevap vermeye üşendim yalan olmasın :D linkini paylaştığım lenovoyu aldm bugün geldi ve eskiden de hp kullanıyodm aslında ama benim sorum lenovo ile alakalı değildi .d benzer fiyata daha iyisi var mıdır diye sormuştum da konu başka yerlere gitti .d eyv yine de cevaplarınız için
  4. V

27K Bütçeye Laptop

bi kurcalayayım, eyv attığın laptop kafamı karıştırdı :D
  5. V

27K Bütçeye Laptop

Bunu görmemiştim iyiymiş baya ama. 12500h ile 5800h kıyaslaması bana göre iphone x ile samsung a54 kıyaslaması gibi geliyor. Şuan için x seçmek mantklı mı bilemedim :(( 1711148309 Ya dediğin mantklı aslında da bu incehesap cuma gecesini kovalıyorum 2 haftadır hep 35k 40k civarı laptoplar...
  6. V

27K Bütçeye Laptop

Baktım baktım naptım ettim benzer özelliklerde yakın fiyatta bir şey bulamadım :/ HP kullandığım daha önce pişman etmedi ama Lenovo ile ilgili iyi yorum da çok kötü yorum da çok. Ne yapacağımı şaşırdım.
  7. V

Çözüldü✓ İşlemci almak istiyorum, AMD i*rail'i destekliyor mu?

Resmi bir destekliyoruz açıklaması yok. Fakat olayı ortaklık olarak sorgulayacaksan konu sadece coca cola ürünleri sattığı için mahalle bakkalının da israli desteklediğine kadar gider, ki bence öyle. Ama direkt bir ağızdan biz israil destekçisiyiz açıklamaları veya ilgili bir hareketlerini...
  8. V

27K Bütçeye Laptop

Beyyylerrrr, cardfinans ile vade farksız 6 taksit yaparak almayı düşünüyorum. Var mı daha iyi önerisi olan? Bütçe limitim 27k sınırdır benim için, ama 1k 2k farka değecek bir öneriniz varsa değerlendirmek isterim...
  9. V

Çözüldü✓ BEYLER SİZCE HANGİSİNİ ALSAM İÇİM RAHAT EDER?

rami 16 olanı alayım diyorum ya bence de çok bir farkları olmayacak
  10. V

Çözüldü✓ BEYLER SİZCE HANGİSİNİ ALSAM İÇİM RAHAT EDER?

Arkadaşlar selam, HP olanın teknik özellik olarak daha iyi olduğunu görebiliyorum fakat HP ile ilgili çok fazla şikayet gördüm o yüzden sormak istedim. İş yerine götürüp lol tft falan oynayacağım, youtube'da falan takılmalık küçük televizyon mantığıyla kullanacağım. HP'e güvenebilir miyiz...
  11. V

Çözüldü✓ ZOTAC NEDEN BU KADAR UCUZ

vatanda da aynı fiyat
  12. V

Hangi pc yi almalıyım?

telefondayım nedense 2. linki açmadı da eğer 2.deki 12. nesil dediği i3 ise ve 1. ile ssd anakartları denk ise bu seviyede amd işlemci kullanman seni daha çok tatmin eder hem m2 ssd de varmış, 1. iyi seçenek bence ama piyasadayı bilmiyorum yanlış yönlendirme yapmş olmayayım seçenekler arasından...
  13. V

Vxe R1 Pro Alınır mı?

değmez kanka, az daha biriktirebilirsen steelseriesten devam bence
  14. V

Çözüldü✓ ZOTAC NEDEN BU KADAR UCUZ

üstüne üstüne diye diye ilerliyor konu 😅😅 çok üstüne gidemiyorum maalesef 1710056175 psu şuan 750 var da 1000 psu da var elimde, keyfe keder sistemi 3060 12g'den biraz daha yukarıya taşımak için ekran kartı alacağım 1710056233 aynı fiyatta olsa msi seçerdim, anakart ve laptop konusunda hiç...
  15. V

Öneri Kullandığınız Gaming Masanız Nasıl?

(görüntü net görünmüyor farkındayım, dikkat çeksin diye koydum) 170 cm masa var ve ne yaparsan yap o masadaki kasaya ya elini çarpıyosun ya mouse kablosu sıkışıyor vs. vs. her ne kadar ekipman şuan kablosuz olsa da eskiden kalma bir alışkanlık olarak kasayı masanın yanında bir sehpaya koyuyorum...
Top Bottom