Veysi10line isimli üyenin son içerikleri

1. V

hikayeli oyunları yüksek ayarlarda oynatabilecek ekran kartı tavsiyesi

merhabalar arkdaslar iyi bayramlar bana gta,metro,alan wake,cod,battlefıeld,outlast,evıl wıthın vs vs tarzı oyunları yüksek ayarlarda oynatacak min8 max12 gb ikinci elde 5-8bini geçmeyecek şekilde ekran kartı tavsiyesi verebilirseniz sevinirm rtx3060 almak gibi bir düşüncem vardı ama biraz...
  2. V

10k android cihaz önerisi

hocam isterserniz elimde poco x5 pro 256 versiyonu var sıfır sayılır
  3. V

beyaz edding kalemle mouseyi boyayabilir miyim

herkese merhaba arkadaşlar elimde razer viper mini mouse var ama siyah tüm setupum beyaz internette satılan edding akrilik beyaz kalemlerle mouseyi vs direkt boyayabilir miyim ve direkt beyaz renk olan mouselerle birebir görüntü yakalayabilir miyim acaba acil önerilerinize ihtiyacım var herkse...
  4. Gigabyte rtx 3060 vision 12gb ekran kartı arıyorum m

Gigabyte rtx 3060 vision 12gb ekran kartı arıyorum m

Merhaba da forum takipçileri rtx 3060 12gb gigabyte vision ekran kartı almak istiyorum ama sıfırı pahalı ikinci el temiz kullanılmış mining görmemiş garantisi var veya yeni bitmiş kutu faturası olan olmayanlarda yazabilir değerlendirmeye alabilirim eğer bu ekran kartından elinde olanlar varsa...
  5. acil satılık hazır gaming sistem

acil satılık hazır gaming sistem

sistemin özellikleri : r5 5500, gtx 1650 , 16ram, msı anakart-ssd, rainbow kasa 500watt psu dahil sistemi 1aydır kullanıyorum monitör yok diye televizyona bağlayıp kullanıyorum o yüzden satıp laptop alma kararı verdim özellikleri denk laptoplarla takas olabilir buradan veya wpden yazabilirsiniz...
  6. V

Arkadaşlar 12k pc önerisi

pc aldınız mı acaba
  7. V

12k bilgisayar önerisi

hocam eğer ki almadıysanız elimde r5 5500lü gtx1650 li sistem var aradığınız fiyatta ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz
  8. V

telefonum garanti süresinde 2defa benzer arıza verdi sıfırını isteyebilir miyim?

yaşadığım şehirdeki bir tane telefoncuan poco x3 pro aldım 1yıl 9ay önce ve telefon yaklaşık 5ay önce birden kapandı ve bazen açılıp bazen açılmadı en sonunda da fişi çekti bende garantiye gönderdim tlefona bakmadan geri yollamışler ve aynı sorunu tekrar yaşadım bir sonraki gönderişimde anakart...
  9. Max 3000 tlye 144-165hz ıps, va panel monitör alınır

Max 3000 tlye 144-165hz ıps, va panel monitör alınır

Monitör alınır
Top Bottom