viceking isimli üyenin son içerikleri

1. V

0 alan Traş makinesi önerisi

Siz kullanıyor musunuz, memnun musunuz hocam, benim de aklımda bu model
  2. V

Öneri Yazılım İçin Laptop Önerisi (50K)

Merhaba arkadaşlar, yazılım için laptop arıyorum. Bütçe 50K ama hepsini harcamak zorunda değilim, işimi görecek bir laptopu 35-40K'ya bulursam da alırım. *Genel olarak yazılım için kullanacağım ancak sadece yazılım değil, bazen tasarım nadiren de oyun. *Günlük kullanımda birçok programı aynı...
  3. V

Yardım İntelmi amdmi tercih etmeliyim

Neden hocam? Ben hiç amd kullanmadım ama alabilirim diyordum.
  4. V

Paranızın değerini korumak için hangi yatırım aracını tercih edersiniz?

Döviz alıyordum onu bıraktım çünkü dövizde de enflasyon var, şu an %75 Altın, %25 Kripto alıyorum aylık. Borsaya girmedim çünkü TL üzerinden işlem yapılıyor, Amerikan borsasına girsem orda da vergi olayı çok. Gayrimenkul alacak kadar param yok. Mevduatı zaten konuşmuyorum bile.
  5. V

30.000 TL'ye fp laptop önerisi

Hocam bu nadir gelen bir şey mi yoksa 33 civarına 4060 Lenovo vb. markalar var mı? Ben hep Acer ve HP görüyorum.
  6. V

Öneri HP Victus vs Acer Nitro

Soğutma laptopta en önemli olay hocam, eğer böyle bir durum varsa direk Victus o zaman.
  7. V

Hocam bilgi için teşekkürler. HP Victusu bu aralar abartısız HER YERDE görüyorum :) Hafiften gıcık olmaya başlamadım değil :D Sizce gerçekten almaya değer mi? Acer Nitro'nun tasarımı daha çok hoşuma gidiyor şahsen, RGB klavye olması fln da güzel gibi, malzeme kalitesi hakkında fikrim yok tabi...
  8. V

Merhaba arkadaşlar, bir laptop almayı düşünüyorum. Açılan konulara baktığımda hep HP Victus ve Acer Nitro serilerinin önerildiğini gördüm. Malzeme kalitesi ve genel anlamda uzun kullanımda hangisi daha iyidir? Özel bir modelden ziyade seri hakkında fikrinizi merak ediyorum, bu cihazları...
  9. V

30.000 TL'ye fp laptop önerisi

Rezerve
  10. V

dizi-film önerir misiniz

Limitless harbiden efsanedir
  11. V

İstanbul'da Randevu Bulamıyorum (MHRS)

Hocam gerçekten saçmalık, kolay gelsin, umarım bulursunuz... 1705602687 Hocam randevudan ziyade ilgili doktora yönlendiremez mi acaba?
  12. V

Hocam güzel taktik, randevu bulamazsam acile giderim, teşekkürler :) 1705602488 Tamamdır hocam, taktik için teşekkürler.
  13. V

Aynı şeyi yaşıyorum hocam, anneanneniz için yaşlılık öncelik durumu vs. yok mu? 1705602372 Tanıdık yok, öncelikli vatandaş da değiliz maalesef :) 1705602426 Hocam hastanedeki aile hekimi mi? Orada da aile hekimliği bölümü var sanırım, sağlık ocağından bahsediyorsanız ona gidicem en son çare...
  14. V

Arkadaşlar karnımda (göbek deliğinin altı ve civarı) bir ağrı oluyor sürekli, dahiliyeden randevu bakıyorum, İstanbul avrupa yakasında sabah 10'da bile baksam çıkmıyor randevu, ilçeyi geçtim yani. Anadolu'da çıkıyor da onun için de tüm günümü feda etmem lazım git gel. Randevu alma taktiği olan...
  15. V

Öneri İkinci El Monitör Önerileriniz

Hocam ne kadar arttırmam lazım? Zaten mükemmel bir sistem kuramam, bu paralarla en iyi nasıl bir şey yapılıyorsa o yani hedef. Ek olarak bence 21.5 fena değil, 15.6 inç laptop kullanıyorum zaten sürekli, yeterli geliyor bana şu an.
Top Bottom