vicselordem isimli üyenin son içerikleri

1. V

Rx 5500xt ryzen 3 3100 sistemim darboğaz yapiyor

Kardeşim salaklık edip 2 tane torrent oyun indirmiş virüs falan olup olmadığını nasıl anlarım arka planda sadece discord çalışıyor ayrıca. 1616753303 Gpu:%90-70 arasında dalgalanıyor cpu:%70-80 arasında ama hiçbir zaman gpu kullanımı cpudan yüksek olmuyor.
  2. V

FSP 550W 80+ hocam
  3. V

Hocam işlemci oyun içinde 75-78 derece arasında
  4. V

Nasil atiliyor bilmiyorum ki
  5. V

Rx 5500xt 8gb ,Ryzen 3 3100, 8gb 3000mhz cl 16 sistemim assasins creed originste very highda sehire girince 33 fpslerde ve droplar giriyor fps testlerinde sadece ram 16gb iken sehir merkezinde 67 fpsler aliyorlar gta 5te de anormal bir fpsim vardi sorun ne bilmiyorum ama cok can sıkıcı bir durum...
  6. V

Ssd ye bagladigimiz psudan gelen guc kablosu ssdyi bozmus mudur

Bir de birkac kere unutup pc acikken fis cektigim olmustu ondan da cok zarar gorup acilmayacak dereceye gelebilir mi sizce
  7. V

Ssd ye bagladigimiz psudan gelen guc kablosu ssdyi bozmus mudur

Arkadaslar ben ssdmin guc kablosuyla olan kablosunun ssdye giris yerini biraz zorlamis olabilirim tak cikart yaparak. Bu hassas bir sey mi ssd hemen bozulur mu veya kurtarilma ihtimali hic mi yok
  8. V

Hdd takarken ssd de sorun yasadim.

Tamam cok tesekkurler dostum rastgele.
  9. V

Anakart yanma veya ssd bozulma gibi bir durum var midir sizce yani olsa bile bunu nereden anlarim
  10. V

Kasaya hddyi takacaktım ssdnin de olduğu kısımdaki sürgülü parçayı aldım tam doğru taktım mı bilmiyorum ama oturdu hdd içine düşmedi ters tuttuğumda. Kasaya geri yerleştirdim ama ssdye bağlı olan güç kabloları hddnin ucuna yetişmiyordu o yüzden biraz zorladım ve sonra da ssdnin yerini...
  11. V

Msi rx 5500xt mech 8G modelinin isinma ve rpm sorunu

Nasil yapabilirim bunun bir rehberi vs var mi ve ne zarari olur
  12. V

Msi rx 5500xt mech 8G modelinin isinma ve rpm sorunu

Arkadaslar selam ekran kartim yukarida belirttigim marka ve modelde. Ekran kartim fps testlerinde ve tanitim videolarinda olandan daha fazla isiniyor ve fanlari bosta bile 1800rpm de calisiyor. Isinma sorununu manuel fan ayari yaparak cozdum 65 ustunr cikmiyor. Ama sistem bostayken bile...
  13. V

Fsp hv pro 550w 80+

Bilmiyorum ki panik oldum hic boyle bir sey duymamistim baktim paketinde intel latest cpu ready diyor
Top Bottom