vinsanity1525 isimli üyenin son içerikleri

1. vinsanity1525

MİGROS BÜTÜN MONSTER ENERJİ İÇECEKLERİ ÇEŞİTLERİNDE 2 AL 1 ÖDE KAMPANYASI🔥🔥

sonunda benle aynı fikirde olan birini buldum dibimdeki bakkalda bedava verdiklerini bilsem gidipte almam hic sevmiyorum internet kafelerdeki kalitesiz marka enerji içeceklerini bile tercih ederim buna
  2. vinsanity1525

🔥İndirim Amazon 200TL'ye 80TL İndirim

amazon ben afganmıyım hiçbişeye beni kabul etmiyon
  3. vinsanity1525

Fellas 2. Ürün 1TL 🔥🔥

zaten bu kampanya ile birlikte 1 hafta önceki fiyatıyla aynı oluyo önce bindirmişler sonra indirim ayaağğ :D
  4. vinsanity1525

🔥İndirim 6'sı 1 Arada Tornavida Seti 111 TL’ye Düştü🔥Kargo Bedava

kullanacağımdan değilde gün gelir lazım olur diye aldım hocam :D
  5. vinsanity1525

🔥İndirim 116 Parça Hassas Tornavida Seti 117 TL

tanesi 1 TL ye denk gelmiyo almam
  6. vinsanity1525

Yardım pc için kablosuz bluetooth kulaklık seçenekler karasızım

masaüstümde usb bluetooth takılı kardeşimden apple airpods 2.nesilini aldım denemek için ama telefondaki ses kalitesini vermediğini hissettim pc ye bağlayınca bu modellerden hangisi pc için akıcı çalışır? (silikonlu sevmiyorum)...
  7. vinsanity1525

Yardım apple airpods masaüstüne bluetooth usb ile bağlamak

peki hocam kulakiçi kulaklık önerin varmı usb bluetooth ile stabil çalışacak oyunlarda normal kullanımda falan?
  8. vinsanity1525

🔥İndirim Jack & Jones 5 Adet Çorap 70TL

bunu giyersem babam eve almaz
  9. vinsanity1525

hocam peki csgo veya oyun oynarken ses kasma olayı iyi mi? sorun çıkarmaz dimi evde kedim olduğu için kablolu kulaklık kullanamıyorum ısırıp bozuyo kulaküstü kulaklık ise ağrıtıyo sevmiyorum o yüzden
  10. vinsanity1525

yanlış yazmışım hocam pardon bu model https://www.trendyol.com/apple/airpods-2-nesil-beyaz-bluetooth-kulaklik-mv7n2tu-a-apple-turkiye-garantili-p-6405631?boutiqueId=61&merchantId=355135
  11. vinsanity1525

arkadaşlar merhaba ilk kez airpods deniyorum arkadaşımdan ödünç aldım iphonedan müzik dinlerken ses kalitesi yüksekliği çok iyi yani %50 seviyesinde dinliyosam masaüstünde youtubeden aynı müziği açtığımda ses seviyesini 75-80 lere kadar çıkarmam gerekiyo bu normalmi birde video izlerken...
  12. vinsanity1525

bilgisayarımda sanırım bluetooth yok kulaklık önerisi pls

bir yere daha açtım cevap veren yinede yok bunumu abartıyosun
Top Bottom