Viper35 isimli üyenin son içerikleri

1. Viper35

Fanların ledi bozulmuş garanti kapsamına girer mi ?

Merhaba arkadaşlar almış olduğum Corsair 4000x kasanın önündeki 3 adet Corsair SP 120 fanların 2 tanesinde bazı ledler sarı reknte kalmış. İki fanda da toplam 2 adet led sarı renkten başka bir renge dönmüyor. Corsair'e mail atsam fanların değişimini yaparlar mı garanti kapsamına giriyor mu ?
  2. Viper35

Kasa fanlarını nasıl kontrol edebilirim?

Hocam sadece bu ikisi var
  3. Viper35

Kasa fanlarını nasıl kontrol edebilirim?

Merhaba arkadaşlar Anakartım Gigabyte B450M S2H kasam Corsair 4000X içierisinde 3 adet Corsair SP120 RGB fan mevcut. 3 adet daha fan alacağım fakat fanların hızını ve RGB lerini nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum. Rastgele bir markanın fanlarını alırsam da kontrol edebilir miyim yoksa Corsair...
  4. Viper35

ID-Cooling XF-12025 ARGB bağlantısı nasıl yapılır?

Arkadaşlar merhaba fan konusunda pek bilgi sahibi değilim. Corsair 4000x kasaya sahibim kendi orjinal fanlarını ARGB sandığım için ARGB fan aldım. Yeni fanları aldıktan sonra eskilerinin RGB olduğunu öğrendim. Şuan elimde 3 tane kasanın orjinal SP120 RGB Fanı ve 3 tane de ID-Cooling XF-12025...
  5. Viper35

Dualsense PC bağlantısı sorunu

Merhaba arkadaşlar DualSense 5 kolu TP-Link Bluetooth adaptörüyle PC de kullanmak istiyorum. Daha önceden program kullanmadan bağlanıyordum fakat sürekli sorun çıkıyordu Bluetooth'u kapatıp açıyordum, PC'den kolu kaldırıp tekrar tanımlıyordum, kablo takıp çıkarıyordum vs bir şekilde algılıyordu...
  6. Viper35

fiveM mülakat sorusu

Şarteli indiririm.
  7. Viper35

Tron V2 TX 3070TI Sistem 22,499₺

Az önce izledim videosunu valorantda 80 derececyi görüyor kasa :D
  8. Viper35

Yardım THH Kararına Rağmen Değişim yerine Para iadesi yapıldı.

öyle bir şey yok muadiliyle değişim yapmak zorunda elinde muadili yoksa üst modelini vermek zorunda.
  9. Viper35

Corsair 4000x için fan önerisi

Sıvı soğutma alsam da egzoz fan almak zorundayım. Bana 1 tane egzoz fan da yeter aslında ama serin çalışması için 3 tane düşünüyorum, işlemcim R5 5600 sıvı soğutma çok gereksiz olur.
  10. Viper35

Corsair 4000x için fan önerisi

Hocam nedense bildirim gelmedi şimdi görebilidm mesajınızı. Sp 120 elite ile aralarındaki fark nedir https://www.itopya.com/corsair-icue-sp120-elite-rgb-120mm-fan-3-lu-paket-lightning-node-core-kontrolcu_u13934 şöyle 3 lü bir set buldum corsair icue ile kullanabilirim. Sizin attığınızdan 3 tane...
  11. Viper35

Corsair Sp 120 alınır mı

Corsair 4000x kasa aldım 1 egzoz 2 tane de üst taraf için fan bakıyorum, itopyada 3lü set + rgb kontrolcü için 1438tl vermek mantıklı mı daha iyi seçenekler var mı? link atarsanız sevinirim ayrıca 1 tane de fan çoklayıcıya ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum.
  12. Viper35

Monitor sorunlarından anlayanlar bakabilir mi ?

Bu Va panel hocam ghosting var fakat VA panele göre normal. O yüzden yok diyorlardır. İnternetten aldıysan 14 gün içinde beğenmedim diyerek iade edebiliyorsun gönder düzgün bi ips panel al derim ben.
  13. Viper35

Lutfen yardim Bilgisayar topladim ama internet görmüyor

Anakart modeini yazıp siteden ethernet sürücüsünü indireceksin. Flash belleğe atıp topladığın bilgisayarda kuracaksın.
  14. Viper35

🤔 Vok Sistem Mükemmel Fiyat Diyor 🤔

umarım güzel f/p sistem gelir ihtiyacı olanlar faydalanır.
Top Bottom