Visal isimli üyenin son içerikleri

1. Visal

Anakartımı masaya nasıl monte edebilirim

Sağolun teşekkür ederim. 1618344165 Sağolasın. Yani delik aç tak demek garip geldi bariz bir şekilde bu zaten gözüküyor daha iyisini bildiğimi nerden kanaat getirdiniz.
  2. Visal

Var mı çok sağol 1618338312 Sağolun teşekkür ederim.
  3. Visal

Dostum adamın yazdığını görmüyor musun ? Adama soru olarak sormuş acaba dalga mı geçiyorsun diye yazı olarak okuduğu için yanlış anlamış olabilir ben bundan sonra uhu dök demesine tepki gösterdim. 1618337880 Evet bu dediğinizi düşündüm bende öyle yapmayı planladım lakin o kasanın içindeki...
  4. Visal

Evet ama fark ettiysen kasanın içinde ekstra bir yükseltme oluyor kasaya değmesin diye direk dediğiniz gibi yapsam anakart zarar görmez mi
  5. Visal

Uhu mu ben Japon düşünmüştüm. 1618337472 İşte onu soruyorum o yükseltmeyi nasıl sağlıyacağım.
  6. Visal

Dalgamı geçiyorsunuz acaba ? Delmeyi bende düşündüm de hani ondan sonra ne yapıcam direk öyle vidalarsam karta zarar vermez miyim ?
  7. Visal

Dostlar selamlar uzay montaj şekilde kullanmak istiyorum ve anakartımı masaya (komidin) nasıl sabitleyebilirim. Sabitlemem lazım çünkü ben onu kesi düşürürüm tavsiyeleriniz nelerdir ?
  8. Visal

RYZEN 5 3600 N420'YE NASIL BİR PSU ÖNERİLİRSİNİZ ?

Teşekkür ederim 1613606103 Biraz model ve fiyat baktım şu nasıldır acaba 550 watt olur mu ? https://www.itopya.com/corsair-vs-serisi-vs550-550w-80plus-psu/
  9. Visal

Doğru diyorsun ama 350 ekran kartı 65 işlemci desek geri kalanda 30 40 desek 500 watt kutarmaz mı acaba ?
  10. Visal

Dipsten sonra omuz sakatlığı

Pek bir bilgim yok fakat mantıklı düşünürsek sakatlığınız büyüklüğüne göre konu değişir eğer kas zedelenmesi veya yırtılması olduysa bunların tedavisi yok diye biliyorum siz zorlamasanız daha iyi olur hatta hiç yapmasanız daha iyi olur bir doktora gözükmeniz lazım bence. 1613604462 Bence...
  11. Visal

600 watt mıı bu sistem için fazla değil mi
  12. Visal

Selamlar dostlar ekran kartımı yenisini almak için satalı baya oldu lakin alamadım bende bu parayı başka yerlerde kullanmaya karar verdim stok sorununun bitmesi muamma bu yüzdendir ki bende eski ekran kartımı sistemime takıcağım fakat psu eksik. Sizden isteğim uygun fiyatlı ama kaliteli full...
  13. Visal

wps nedir ? açılmalı mı

Wps çok sık kunlanılacak bir şey değildir bir menzil arttırıcın vardır onu bağlamak için kullanırsın.
  14. Visal

Wifi adaptör önerisi

Ütopya ya bakabilirsiniz o zaman.
  15. Visal

Wifi adaptör önerisi

Top Bottom