Vison isimli üyenin son içerikleri

1. Vison

Laptop ekran kartı yükseltmesi

Merhabalar, Laptopumun markası sistem özellikleri bunlar. Acer Aspire A315-57G , RAM - 8gb , SSD - 256gb , Ekran Kartı - MX330 2gb , İşlemci - İ5 1035G1 Cs2 oyununda 40-70 fps arası alıyorum, ama çok fazla drop yiyorum. Baya ısınma sorunu var, laptop bakımını yaparak ve altında boşluk...
  2. Vison

Bannerlord Mod Kurma

Orjinal olmayan Bannerlord 1.1.6 indirdim, surum guncel sanirim, ama mod kurmada sorun yasiyorum, sanirim indirdigim hicbir mod bu surumle uyumlu degil, 10-15 mod denedim ama herdefa uyumluluk hatasi verip oyun cokuyor, ne yapmam lazim
  3. Vison

Eski laptop w8 - w10

Ha bide, format atmakda lazim, format oto atiliyormu yoksa kendimmi atmaliyim? Atacaksam simdimi atayim yoksa gecincemi?
  4. Vison

Eski laptop w8 - w10

elimde 2010dan kalma bi laptop var, 6gb rami, AMD A8-5550M Radeon HD Graphics 2.10 GHZ, Suanda windows 8de, 10a gecmelimiyim? Yavaslama olurmu?
  5. Vison

Nothing phone 1 vs POCO F5

Nothing phone 1 vs POCO F5 Azerbaycanliyim, fiyatlari tahminen ayni Nothing phone tasarim ve malzeme kalitesi cok hosuma gitdi, ama bir tarafimda Poco F5de kaldi. Oyun performansi cok onemli degil, pek oyun oynamiyorum. Dijital resim yapiyorum, o yuzden hem guzel bir ekrana hemde guzel bir...
  6. Vison

Nothing phone 1 vs POCO F5 Azerbaycanliyim, fiyatlari tahminen ayni Nothing phone tasarim ve malzeme kalitesi cok hosuma gitdi, ama bir tarafimda Poco F5de kaldi. Oyun performansi cok onemli degil, pek oyun oynamiyorum. Dijital resim yapiyorum, o yuzden hem guzel bir ekrana hemde guzel bir...
  7. Vison

Yanitlariniz icin tesekkurler < 3
  8. Vison

Azerbaycandayim diye butceler arasinda uygunlasma olmaya bilir, tahmini o iki telefon butcemin en ust kisimlarinda bulunuyor, biraz zorluyor
  9. Vison

10. Vison

bazi konular hakkinda soru ve sorunlarim var

Azerbaycanliyim, orta - yuksek seviye arasinda birsey
  11. Vison

bazi konular hakkinda soru ve sorunlarim var

Yazılımla ilgiyi bir universiteye girdim, daha ilk dersler başlamadı bile. Seçimi yaparken aklımda hiçbir soru işareti yoktu, ama uniye girdiğim haberini aldığımdan beri kendi kendime bir sürü sorular sormaya başladım, bazılarını yazmak istiyorum belki yardımcı olabilecek birileri vardır 1-...
  12. Vison

Bazi konular hakkinda sorunlarim var

aa evet dikkat etmemisim ona
  13. Vison

Bazi konular hakkinda sorunlarim var

Yazılımla ilgiyi bir universiteye girdim, daha ilk dersler başlamadı bile. Seçimi yaparken aklımda hiçbir soru işareti yoktu, ama uniye girdiğim haberini aldığımdan beri kendi kendime bir sürü sorular sormaya başladım, bazılarını yazmak istiyorum belki yardımcı olabilecek birileri vardır 1-...
  14. Vison

Saydığım sistemlerden hangileri daha iyi

Öncelikle Azerbaycanlıyım, yani fiyatlar manat üzerinden olucak. Mümkün kadar bütce dostu sistem arıyorum, monitör dahil olan sistemler önceliğim. Tahmini monitör fiyatları 500-700 manat. İşte bulduğum sistemler 1--- i7-11700 | 32GB DDR4 | 1TB SSD | RTX 3060 Ti 8GB | 27” OMEN QHD Curved 240Hz...
  15. Vison

Saydığım sistemlerden hangileri daha iyi

Monitoru bos verecek olsan, aralarinda ne kadar fark var acaba?
Top Bottom