VitaTitanium isimli üyenin son içerikleri

1. VitaTitanium

Gaming Gecesinden Gamepower Bane Alabilen Var mı ?

Ben tam alırken nedense ödeme yerinde taksit seçenekleriyle ilgili bir sorun çıkardı peşin olmasına rağmen bu yüzden alamadım.
  2. VitaTitanium

Asus Tuf Gaming H3 Mü Razer Blackshark V2 X Mi

Gaming gecesi var şu anda hangisini alıyım arkadaşlar seri cevap verirseniz çok çok sevinirim.
  3. VitaTitanium

gaming gecesi 1tl ye bu sefer ne verirler sizce?

F5 kırıldı hocam
  4. VitaTitanium

Yazıyı pdf e çevirme

Hocam txt to PDF yazıp Google'a herhangi bir siteden donusturebilirsiniz
  5. VitaTitanium

Steam cüzdan kodlarını nerede satabilirim?

İtemsatis gamesatis vs öyle siteler vardı oralara bakabilirsin
  6. VitaTitanium

Yardım Razer Blackshark v2 X Sesin Karşı Tarafa Gitmesi

Razerin kendi yazılımını denediniz mi onun performansı nasıldır
  7. VitaTitanium

Yardım Razer Blackshark v2 X Sesin Karşı Tarafa Gitmesi

Aynısı bende de oluyor DC gürültü engelleme kullanıyorum bir nebze de olsa tutuyor 1651838448 Hocam ben de az sonra alacaktım tam kulaklığı başka bir sorununuz var mı memnun musunuz genel olarak bir de ne kadar zamanda elinize ulaştı ?
  8. VitaTitanium

Üniversiteye Ne Tür Araç Gereçler Gerekiyor?

Hocam turşu diyorum ben her şeyin yanında koyuyorsun güzel gidiyor bir de aparta çıkmayı düşünüyorsan hazır menemen hayat kurtarıyor.
  9. VitaTitanium

Max 500 TL Kulaklık Tavsiyesi

Bildiğim kadarıyla synapse desteği yok
  10. VitaTitanium

Max 500 TL Kulaklık Tavsiyesi

Merhabalar kulaklık almayı düşünüyorum ve seçeneklerim arasında bunlar var hepsi hemen hemen aynı segmentte o yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Tronsmart Sono 473 TL https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-tronsmart-sono-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,648676613.html Corsair HS50 Pro 477 TL...
  11. VitaTitanium

Çözüldü✓ 400 TL kulaklık önerileri

Merhaba. 400 TL civarı kulaklık almak istiyorum. Aklımda Tronsmart Sono, HyperX Cloud Stinger Stinger Core, Cloud Master. CH321 ve Gamenote H2002D var. Bütçeme uygun kulaklık önerilerinde bulunabilirseniz çok sevinirim.
  12. VitaTitanium

NVME M2 VS SATA SSD Yardım

Arkadaşlar merhaba bilgisayar topladığımda fiyatı kısmak için 120gblık bu ssd'yi almıştım. 1TB HDD kullandığım için sorun olmuyordu ancak laptopumun SSDsi bozuldu ve bu SSD'yi oraya aktarmak istiyorum kendi bilgisayarıma da SSD bakıyorum bilgisayarı sadece ödevler ve oyun için kullanıyorum...
  13. VitaTitanium

RAM UYUMU SORUN OLUR MU ?

Teşekkürler.
  14. VitaTitanium

RAM UYUMU SORUN OLUR MU ?

Arkadaşlar merhaba sistem toplarken ucuz diye bu rami almıştım biraz araştırma yaptım Hynix marka bellek kullanıldığını buldum sorum şudur ki aynı belleği n11 üzerinden alacağım ancak Apacer ram buldum aynı fiyatta sayılır daha bilindik bir marka aynısını almam şart mı yoksa Apacer alsam...
  15. VitaTitanium

İTOPYA KULLANILMIŞ KLAVYE GÖNDERMİŞ OLABİLİR Mİ? içi saç dolu

Arkadaşlar selamlar 3 gün önce bu klavyeyi aldım 2 saat önce elime ulaştı ve space tuşunun çalışmadığını fark ettim. Tuşu söktüm bir de ne göreyim içine saç sıkışmış her neyse saçı aldım attım switch'e basınca space tuşu çalışıyor ancak tuşu taktığım zaman çalışmıyor sonra fark ettimki başka...
Top Bottom