Wade isimli üyenin son içerikleri

1. Wade

Forza Horizon 4 alınır mı?

Evet kesinlikle DLCler oyunu çok daha zevkli yapıyor. Araba almak çok daha kolaylaşıyor.
  2. Wade

Asus TUF FX506lu laptopta hangi RAM'i almalıyım ?

Bu laptopa sahibim hangi RAM'i almam daha uygun olur hangi RAM daha iyidir ? internette şu RAM'i gördüm ancak yine de sormak istedim...
  3. Wade

Forza Horizon 4 alınır mı?

İkisinide yüzlerce saat oynadım. Alabilirsen yeni olduğu için 5 al derim. 5 alamıyorsan 4 al gayet güzel oyun 5 i aratmaz. Şahsen ben 4 ü 5den daha çok severek oynadım.
  4. Wade

Bilgisayarımı en hızlı şekilde elden nasıl çıkartırım?

Hocam bende oyuncu laptopu var bu sıra bunu satıp macbook alma isteği geldi biraz araştırıyorum. Bildiğim ve araştırdığım kadarıyla şöyle diyeyim. Oyuncu laptoplarında GTX 1070,RTX 3060 vs genelinde şarj çok çabuk bitiyor,ısınma problemi olabiliyor, birde yanınızda taşıdığınızda vs pratiklik...
  5. Wade

DTS X Ultra Çalışmıyor

Hocam bu video bende işe yaradı.Herkeste işe yarıyormuş sanırım.
  6. Wade

Şuan Sistem Toplamalı mıyım ?

https://www.trendyol.com/asus/tuf-gaming-fx506lu-hn053-i5-10300h-8gb-ddr4-1tb-hdd-256gb-ssd-gtx1660ti-6gb-15-6-144hz-fdos-p-86669755 Bunu almıştım hocam. 1638897102 Hepsiburadadan almıştım ancak orada satıştan kalkmış sanırım.
  7. Wade

Yok hocam tabii ki alamadım :D. 8800-9000 civarı birşeye almıştım. @xxx78 1638896661 İyiki de almışım bilgisayar fiyatları uçtu.
  8. Wade

@SPARTALı @furkan güneş @Tolga Müvezzin @emiremzi Yorumlarınız için teşekkürler ancak nisan ayı gibi bir laptop aldım :D .
  9. Wade

Bu fiyata alınır mı sizce ? Değer mi gaming

Hocam attıklarınız arasında çok fiyat farkı var. 1621620760 Arkadaş size atacakmış sanırım 1 2 model onu bekliyorum bende :D
  10. Wade

Bu fiyata alınır mı sizce ? Değer mi gaming

Hocam Windows10 kurmaktan daha kolay çok az şey var.Zaten yeni alacağınız laptopla 3 dk falan sürecektir. 1621620641 Yani korkmayın kurarsınız.
  11. Wade

6.500TL bütçe ekran kartı

Hocam DDR4 16 GB iyi gibi ama üst taraftan SPD kısmını çekin atın bize.Asıl o gösteriyor. 1621517545 Hocam pek bilgim yok da mhz değeri diğer tarafta yazmıyor muydu :D Burada nerede yazıyor.
  12. Wade

Undervolt İşlemi Garantiyi Bozar mı?

Hocam benim bildiğim 10.nesil ile tüm programlar ile yapılmıyor ancak bazı programlar ile yapılıyor.Ben böyle biliyorum.Bu arada Turbo Boostu bende kapattım ciddi ısı düşüşü oldu.Ancak fps düşüşü de çok oldu bu yüzden pek kullanmıyorum.
  13. Wade

Yeni Alınan Laptopta Drop Sorunu

Hocam kısa süre sonra servise yollayıp veya kendim +8GB ram takıp kullanacağım.Ancak biraz aynı olması takıntım gibi bir şey var,uyumsuzluk olmasın vs diye o RAM de sanırım piyasada çok nadir bir RAM miş.Sanırım servise yollayacağım. Bu arada sanırım dropların bir kısmı işlemcinin ısısından...
  14. Wade

Undervolt Zaralı Mı ?

Teşekkürler hocam.
  15. Wade

Undervolt Zaralı Mı ?

Peki hocam bilgisayara format attığımda undervolt gidermi ?
Top Bottom