walterwhitww1 isimli üyenin son içerikleri

1. walterwhitww1

ANİ DROP SORUNU OLUYOR

tesekkür ederim hocam eski sürüm driverları nasıl indirebilirim
  2. walterwhitww1

ANİ DROP SORUNU OLUYOR

RX 6400
  3. walterwhitww1

ANİ DROP SORUNU OLUYOR

Arkadaslar normal sistemimde sıkıntısız oynadıgım ets forza horizon 4 gibi oyunlarda bugün drop sorunları yasamaya basladım. Sürekli drop giriyor oynanmıyor hiç. Dün iki oyunda sıkıntısız oynanıyordu. Ekran kartı ve windows guncellemeleri yaptım. Sorun ne olabilir?
  4. walterwhitww1

FM20 U19DAN FUTBOLCU CIKARMA

Beyler a takıma nasıl oyuncu cekebilirim takımımın u19undan
  5. walterwhitww1

HGS ÜCRETİ NASIL ÖDENİR

Eyvallah hocam peki banka plaka sahibinin mi olması lazim
  6. walterwhitww1

HGS ÜCRETİ NASIL ÖDENİR

Merhaba arkadaşlar hgs kayıtım yok yaşadığım şehirde gerek olmadığı için hiç kayıt olmadım. Şehir dışı git gelden hgs yatirmam lazım pttye gitmeden internet üzerinden nasıl yaptırabilirim.
  7. walterwhitww1

Oyun esnasında FIFA ve CS 2'de oyundan atıyor

Oyun oynarken atıyor. İşlemci ısısı kontrol ettim 60'ı geçmiyor ortalama. FIFA ve CS oynarken sık sık başıma geliyor. İki hafta önce RAM yükseltmesi yaptım bundan önce de atıyordu şimdi sanki daha çok. Neden kaynaklanıyor olabilir?
  8. walterwhitww1

SISTEMIM NE KADAR EDER?

Monitör klavye mouse hoparlör yani her şeyle satacağım Ryzen 5 4500 Rx 6400 16GB DDR4 3600MHZ RAM H520 REDRAGON K617 FIZZ(1K Piyasası aşağı yukari) 1080p acer Monitör Mouse hoparlör de sıradan komple ne kadar eder 1705994337 Bu arada sistemi aşağı yukarı 4 5 ay anca kullandım sıfır...
  9. walterwhitww1

1000 TL ALTI KLAVYE ÖNERİSİ

Mekanik olmasına gerek yok zaten bu paralara olan mekanikler çöp çoğu. Önceliğim full rgb güzel görünen membran klavye.
  10. walterwhitww1

SPEEDTEST 35MB- STEAM 3MB

olabilir hocam dogru
  11. walterwhitww1

36mb indirmesini beklemiyorum paketim 35lik 24lükken aldıgım downloadı alıyorum oonun için sordum 1701172113 hocam bende 4 seviyesinde 3.7 3.8 falan bekliyorum ama sabit 3.1 3.2 gidiyor
  12. walterwhitww1

Speedtest de 36 37 cıkıyor steam 3mb 3.3 arası indiriyor sebebi nedir. Pcde wifi adaptör kullanıyorum sebebi bu olabilir mi?
  13. walterwhitww1

FIFA 23 klavye sorunu

Hocam anlıyorum çok sinir bozucu ve saçma sapan bi sorun çözümü olmaması da çok garip şahsen ben ultimate team bıraktım kariyer oynuyorum kafa rahat
  14. walterwhitww1

FIFA 23 klavye sorunu

Hocam emin ol değişiyor ama o kadar saçma ki atıyorum sut c ben onu a yapmaya çalışıyorum c nin gözüktüğü yeri seçip a ya basıyorum bu şekilde kurcalayin ayrıca defansa gidip ekstra bir şey yapma orda bir tuş muhtemelen farklı oluyor işin sonunda düzeliyor bende umarım halledersin
  15. walterwhitww1

FIFA 23 klavye sorunu

Hocam sorunu fifa 22 için açılmış aynı probleme gelen başka bir arkadaşın cevabı ile çözdüm farklı bi forumdan onun cevabını alta yazıyorum " Evet dostum sorununun çözümünü buraya yazıyorum umarım anlatabilirim ve sende anlayabilirsin; Fifayı uzun süredir klavye üzerinden oynuyorum bu sorun...
Top Bottom