Wardaren isimli üyenin son içerikleri

1. Wardaren

Wifi Adaptör İçin Anten Önerisi

Kesinlikle katılıyorum hocam sizin işinizi Powerline adaptörler çözer biraz daha tuzlu olur ama hiç kayıp yaşamazsınız.
  2. Wardaren

Öneri Cat6 saf bakır vs cat7 altın kapmala vs cat8 kablo

En ucuzu hangisi ise onu alabilirsin. 20mbps için hepsi hayli hayli yeterli olucaktır. cat5 bile alabilirsin.
  3. Wardaren

Gigabit Ethernet icin Access Point Onerisi

Selamlar; Evimde 1 Gigabit Fiber internet var. Ethernet kablolarini da her odaya uç verecek şekilde inşaat firması düzenlemiş. Ancak ev 2 katlı oldugundan ust kata wi-fi sinyali ulaşmıyor bunun içinde bir tane ethernet portu gigabit interneti destekleyen access pointte ihtiyacım bulunuyor...
  4. Wardaren

i7-13700F sivi sogutma ve sicaklik degerleri

Prime95 ile aldim yaklasik 10-15 dakika surdurdum testi PL degeri olarak Biosta tam bulamadim ama CPU power managment kisminda C state e gecis de dahil hersey auto da aslinda. Yanlis bi yere bakiyor olabilirim belkide baska bi yere bakmam gerekiyor tam aciklayabilirmisin ?
  5. Wardaren

i7-13700F sivi sogutma ve sicaklik degerleri

Selamlar konuyu dogru yerde actigimi umit ediyorum. Yanlis yerde actiysam affola. Sorunum su 13700f normal kullanimda yani sadece 3 monitorde browser kullaniminda ortalama 45 derecelerde bu deger eski bilgisayarima gore cok yuksek geldi. Gecen bir oyun oynadigimda da Pcyi kapatirken uyari...
  6. Wardaren

I7-13700f icin Sivi Sogutma tavsiyesi

Selamlar konu basligindan da anliyacaginiz gibi 13700f icin en uygun f/p sivi sogutucuyu ariyorum sicaklik degerleri stok sogutucutla bana yuksek geldi acikcasi. Kasa olarak cooler master h500 var. Fiyat baremi olarak bisi belirlemedim ancak cokta ucmayalim lutfen. :D
  7. Wardaren

1080 ti -7700k'dan gecilicek sistem onerisi

Kafami karistiran nokta 3070ti hazir sistemlerin fiyati cok uygun 3070tili bi sistem almak bana fark yaratmiycak anladigim kadariyla Ana monitor 144 hz 2k, fps oyunlarinda kullandigim monitor ise 1080p 240hz. 3 monitor kullaniyorum AAA oyunlarda 2k 144 versin fps oyunlarinda da 1080p 240 versin...
  8. Wardaren

Compile yapıyorum grafik gücüne sadece oyun için ihtiyacım var desem yeridir :D
  9. Wardaren

Monitör var monitör dahil olmadan çıkabiliceğim fiyat bu ancak elimdeki sistemi satmamam gerekiyor. Zotac kartları eskiden beri çok severim işlemci olarak siz intel yerine amd öneriyorsunuz o zaman anakart ne almak lazım onu bilemedim :/
  10. Wardaren

Arkadaslar 2017de topladigim sistemi upgradelemeye karar verdim. Ancak 6 senede neler neler degismis takip edilemez hale gelmis piyasa. 3070 ti mi almak mantikli 4070 ti mi mantikli hangi islemciyi kullanmak lazim eskiden intel cok daha iyi bi seviyedeydi ama anladigim kadariyla son senelerde...
  11. Wardaren

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Boyle bir fiyat artirimi yok yalniz ASUS TUF 4070ti bakiyorum suanki fiyatina 37 gosteriyor inanilmaz
  12. Wardaren

Gelir belgesiz kredi kartı veren banka

Suanda ogrenci misin yoksa calisan mi Genckartlar 26 yasina kadar devam edebiliyor gelirin varsa 7500-9000 arasi 36 bine cikmasi normal aslinda.
  13. Wardaren

1203 Kredi notu, taşıt kredisi çekebilir mi?

1203 findeks raporundan aldigin belgede cikan sonuc mu?
  14. Wardaren

Gelir belgesiz kredi kartı veren banka

Hesaptaki para akisina bakiliyor ayni zamanda aylik gelirin borc odemelerin findeks raporun bunlarin hepsi etkili. Suanda bildigim kadariyla 2500 liraya kadar limit veriliyor. Daha fazlasi icin daha onceden acmadiysan gelir belgesi gostermen gerekebilir. Ailenden gizli yapmaya calismiyosan...
  15. Wardaren

❌İndirim Bitti! Zotac Geforce Rtx 4070 Ti 18.999,99

Yetisemedik indirime tam alicaktim. Stokta bitti uyarisini atti :(
Top Bottom