Wertizon isimli üyenin son içerikleri

1. W

Babamın Kredi Kartı Çalındı, Nasıl Çalınmış Olabilir ?

Bazı sitelerde 3D Secure seçenek olarak sunuluyor bazılarında ise hiç istenmiyor. Kart bilgilerinizi çakma websitelerden birine girmiş olabilirsiniz veya büyükşehirde yaşıyorsanız ATM'lere veya kasadan geçirirken dikkat etmenizi öneririm. Büyük kayıp olmadan kurtarmışsınız.
  2. W

Tırnak batığı tedavisi oldum sorularınız varsa sorabilirsiniz .

Küçük 1 hafta süren acısını yaşamıştım yürümek bile zulüm oluyor çok geçmiş olsun.
  3. W

Ekran kartsız PC alıp sonra takmak

Dostum açıkcası bu bir kumar bana göre ne pandeminin ne ekonominin ne bitcoin'in durumu öngörülebilir değil. İstiyorsan yinede şansını dene bütçen ekran kartsız mı 3500TL?
  4. W

Sınavların iptal edilme şansı hala var muhtemelen.

Arkadaşlar bu ülkede 3 Milyon kişi belkide vakalar daha yüksekken sınava girdi. Şuan Twitter'de yapılandan daha büyük bir kampanya yapıldı ve bir şey değişmedi. Bu süreç sizi boşlukta bırakıyor ve çalışmalarınızı aksatıyor. Sizin yerinizde olsam çalışırdım gündemide kafama takmazdım çünkü bu...
  5. W

1050W GamePower PSU'um Patladı

Valla saçma gelecek ama 10 yıldır Frisby 300W kullanıyorum güç ucu ucuna yetiyor böyle bir sorun yaşamadım henüz umarım da yaşamam.
  6. W

1050W GamePower PSU'um Patladı

Garantisi hala varsa başvurun firmaya, eğer hasarınızı karşılamazlar ise Tüketici Hakem Heyeti var var oğlu var söke söke alırsınız parasını. Fotoğraflarını ve sonraki halini çektiniz mi?
  7. W

Rehber 1500 TL Bütçe ile E-Spor oyunları için PC Toplama !

Diyorum ki ona uğraşılacak anakart+soğutucu fiyatından sonra bence i5 2400 daha mantıklı.
  8. W

i5 2400'ün tek çekirdek performansı daha yüksek. E-Spor oyunlarında daha fazla FPS demek bu. 1612465108 Ek olarak 4 çekirdek performansında da daha iyi i5 2400.
  9. W

x3440'ün stok hızının i5 2400'den güçlü olduğunu düşünmüyorum test varsa atabilir misiniz?
  10. W

FX serisini çok çok ucuza bulunmadığı sürece ben uzak durulması taraftarıyım tek çekirdek performansları düşük çünkü.
  11. W

X3440'ı ilk önerenlerden biri olarak açıkcası önermiyorum onun yerine i5 2400 alınabilir veya X3440 alınacaksa iyi bir soğutucuyla alınması gerekiyor. İkinci el ekran kartı olarak R7 370 öneririm ben veya bulunabilirse GTX 1050 veya GTX 950 güç kaynağı iyi bulunabilirse temiz kalan GTX770 bile...
  12. W

Çekiliş ne zaman sonuçlanacak?

Biliyorum fakat arkadaşın meselesi ne anlayamadım. Gittikçe kendini küçük düşürüyorsun.
  13. W

:DDDDD Gereksiz laf kalabalığı yapan sensin konu başından beri konu ile alakalı yorum yapmayıp kaos çıkarmaya uğraşanda sensin psikolojik problemlerin varsa psikoloğa git ben senin psikoloğun değilim çünkü.
  14. W

Ciddi sıkıntıların var belli ki. Gördüm hocam teşekkür ederim.
  15. W

Sinirli bir anıma denk geldi tepkim gereksiz olmuştu o yüzden değiştirdim. Hayırdır senin bir sıkıntın mı var?
Top Bottom