wesb isimli üyenin son içerikleri

1. W

Custom klavye toplama önerisi

Hayatımda hiç custom klavye yapmışlığım yok. Fiyat olarak Rk61 gözüme hoş geldi.Tok bir ses istediğim için Milky Yellow Pro switchlerle güzel gibi. Daha iyi ürünler var mıdır? Switchleri değiştirmeli miyim? Ne önerirsiniz Bütçe; 4k civarları
  2. W

Apex Pro TKL mi Apex 9 TKL mi?

Bir ara custom işlerine girmeyi düşündüm ama arkadaşım çok önermez gibi oldu ve apexi önerdi. İkisine de güzel dedi ama aralarındaki büyük fiyat farkı birazcık kafamı karıştırdı. Apex Pro Tkl gözüme çok daha hoş geldi. Aradaki fiyat farkına değer mi? ve alınır mı
  3. W

Bir metre civarı Mousepad önerisi

bütçem yaklaşık 600 TL civarları kalvyemi koyacağım için 1 metre civarı daha iyi olur
  4. W

Linkdeki keycapler klavyeye uygun mudur

Klavyem Hyperx alloy origins 65% keycap: https://www.amazon.com.tr/dp/B0B5DKGFFQ?starsLeft=1&ref_=cm_sw_r_cso_cp_apin_dp_MGKY9GAES7PZV9Z8HKBJ
  5. W

US Layout pudding keycap hyperx alloy %65 e uygun mudur

tuşların büyük gelme ihtimali var mı?
  6. W

Çözüldü✓ hyper x alloy origins 65 us klavye için uygun keycap

bir şey buldunuz mu ?
  7. W

Hyperx Alloy Origins 65 ile uyumlu keycap / tuş takımı önerileri

hocam pudding de mesela küçük yatay enter tuşu var mıdır? full size klavyeler için diye biliyorum
  8. W

Hyperx Alloy Origins 65 ile uyumlu keycap / tuş takımı önerileri

Başlıktaki klavye ile uyumlu keycap / tuş takımı önerileriniz nelerdir. 600-700 lire civarı ne alınabilir?
  9. W

990 Pro SSD Asus Rog Z490’a nasıl ve nereye takılmalı

bilmiyordum hocam iade edip hızı 3600 civarlarında bir şey almak daha mı mantıklı olur
  10. W

990 Pro SSD Asus Rog Z490’a nasıl ve nereye takılmalı

Anakartım Asus Rog Z490 Eski SSD Crucial NVMe M.2 3400/3000 500gb Eskiyi çıkarıp takacağım yeni SSD Samsung 990 Pro PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD 2TB 7400/6900 CPU i7 10. nesil
Top Bottom