Wizord isimli üyenin son içerikleri

1. W

imlec hareket etmiyor

youtubdada bulamadım baktım 1691929051 laptop için var
  2. W

imlec hareket etmiyor

knk nasıl devre dışı bırakıyoruz yedek mouse var
  3. W

imlec hareket etmiyor

arkadaşlar az önceye kadar çalışan mousum aniden çalışmayı bıraktı. ışıkları yanıyor tuşlar çalışıyor fakat imleç hareket etmiyor yardımcı olabilecek varmı
  4. W

Digitürk başvuru sıkıntısı

Merhaba arkadaşlar ben 2 hafta önce Digitürke başvurdum ne arayan var no bilgilendiren var müşteri hizmetlerine yeni başvuru dışında kattiyen baglanamiyorsunuz. Arayınca telesekreter yoğunluktan dolayı beinconnecten ücretsiz izleyebileceğinizi söylüyor. Ama elimde hiçbir şifre veya giriş linki...
  5. W

CD ve DVD farkı nedir

Arkadaşlar çalıştığım yerde DVD ve CD satıyoruz. Soran müşteriye ikisinin arasındaki farkı söyleyemiyorum. Bilen varsa anlatabilir mi?
  6. W

Yardım Biostan çıktım bilgisayar acilmiyor

Arkadaşlar biosa girip sanallaştırmayi aktiflestirdim. Kaydedip yeniden başlattım bilgisayar yeniden başladı ama görüntü vermiyor acil yardıma ihtiyacım var
  7. W

Yardım Monitörde çizgiler çıkmaya başladı

DP kablosunu çıkartıp ters şekilde taktım düzeldi. Sorunun kaynağını anlamış değilim
  8. W

Elimde sadece 1 tane dp kaplosu var tak çıkar yaptım ama olmadı az önceye kadar sorun yoktu
  9. W

Arkadaşlar yeni bir monitör aldım 1-2 saat kullandım ama resimdeki çizgilerden çıkmaya başladı. Monitörü açtım kapadım. Ama monitörde sorun yok gibi. PC görüntüyü böyle veriyor.sebebini bilen varmı
  10. W

Samsung televizyonda exxen indirme

Arkadaşlar Samsung televizyona exxen indirmeye çalışıyorum ama apps de exxen bulunamıyor. Televizyonda güncel yeni baktım. Sorunun kaynağıni bilen varmı?
  11. W

Yardım Size ait bilgisayar masaları

Arkadaşlar yeni bir masa ihtiyacım var. Hazır almaktansa yaptirmayı düşünüyorum çizimide kendim yapacağım. İlham vermesi acisindan kendi masalarinizi paylaşma şansınız Varmi. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
  12. W

Bu monitör hakkında dusencelerinz

Knk biliyorsun ki tüf asusun düşük klasman serisi. Vievsonic elite serisi Asusun rog serisine rakip olduğunu düşünüyorum.
  13. W

2k gibi bir önceliğim yok. Kendimce fiyat araştırmasıda yaptım 500 TL indirim oluncada aldım
  14. W

Knk 6.2 k diyor ama nays uzerinden nakit aldığında 500 TL indirim yapıyor anlayacağın 5700 e siparişi verdim gitti
  15. W

https://www.epey.com/monitor/viewsonic-elite-xg270.html
Top Bottom