wolf3 isimli üyenin son içerikleri

1. W

Instagram instagramım askıya alındı nasıl açabilirim lütfen yardımcı olun

instagramım bugün birden askıya alındı itiraz için bilgilerimi doldurup devam ettiğimde 1-2dk açıldı daha sonra tamimiyle telefonum çıkış yaptı şuan hiç bi yerden giremiyorum ki girmeyi geçtim instagramın itiraz formunu kullanıcı adımla dolduramıyorum hesaba gidip onaylayın diyo lütfen yardımcı olun
  2. W

Yardım laptop csgo 4:3 sorunu

merhabalar 3 aydır kullandığım asus laptopımı yeni aldığım 144hz monitöre bağladım ancak csgo yu 4:3 e aldığım black bar oluşuyor tek bir çözünürlükte black bar kalkıyor onda da 60 hz çalışıyor laptopta ryzen 7 5800H ve rtx 3060 var nasıl çözüceğimi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
  3. W

Yardım zyxel vmg3625-T50B modem ping problemi lütfen yardım edin

hattımda bi problem yok bu allahın belası modem bozuk bence
  4. W

Yardım zyxel vmg3625-T50B modem ping problemi lütfen yardım edin

merhabalar yaklaşık 1 yıldır yaşadığım evde tp link vr300 kullanıyordum ve yaklaşık 75-80mbps internet kullanıyordum daha sonra kullandığım tp link modemi yazlığıma götürdükten sonra zyxel bu modemini aldım aldığımdan beri anlamsız sabit olmayan ping seviyelerine sahibim normalde eski modemimde...
  5. W

Yardım asus G513qm yanlışlıkla bilgisiyarı deldim

hocam allah razı olsun içim çok rahatladı
  6. W

hocam onu biliyorum ekran panelinde falan sıkıntı yaşarsam cihazda delik var yardımcı olamayız derlermi normalde ekran panellerini garanti karşılıyo
  7. W

yalnız bu deliği ben yarattığım için bunu karşılayıcaklarını düşünmüyorum ben sadece delik açtığım için garantisi gidermi onu merak ediyorum
  8. W

bu konuyu arkadaşlarım servis ile konuşmuş ram değişikliğinde bu modelde garanti gitmiyor demiş servis
  9. W

arkadaşlar mrhaba yeni aldığım 20 günlük laptopımda ram değiştirirken yanlışlıkla kısa vida yerine uzun vida koyduğum yerde ufak bi delik açtım üstünüde stiker ile kapattım ama yarın bi gün servise gitmesi gerektiğinde üstünde delik olduğu için garantisi bitermi bu deliği kapatma veya eski...
  10. W

asus rog g513QM testleri ne zaman çıkar

arkadaşlar herkese merhaba https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g513qm-hn081-amd-ryzen-7-5800h-16gb-1tb-ssd-rtx-3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000004E3F3 bu laptop ın büyük kanallara incelemesi düşermi düşerse sizce tahmini ne zaman gelir.
  11. W

Yardım rtx3060 laptop 1060 gibi çalışıyor

arkadaşlar herkese merhaba 2 gün önce asus g513 rtx3060 amd ryzen 7 5800 laptop ım 70 dereceyi geçmeden bütün oyunlarda 60% çalışıyor laptoplardan anlıyan bi insan değilim ama güç modumu açık neden kendini kısıyor olabilir overclock yapmayı denedim olmadı bilgisiyarın şarjı full ve hep şarjda...
  12. W

Yardım İ5 8400 %100 çalışma problemi

peki teşekkür ederim
  13. W

çok teşşekür ederim mcafee uygulamasını paralı şekilde kullanıyorum tam tarama yaptım ama hiç bir şey bulmadı böyle bir şeyi nasıl tespit edebilirim 1618906705 hayır bütün yazılımlarım lisanslı
  14. W

Arkadaşlar herkese merhaba yaklaşık 5 yıldır kullandığım kasamda hiç bir sorun yaşamamışken bugün aniden PUBG oynarken oyunum kitlendi ilk başta oyunda bi problem var sandım ama işlemcim 100% kullanılıyodu anlık bi sıkıntı olabiliceğini düşünmüştüm güncellemeler ve ekran kartı güncellerimi...
  15. W

Yardım monster t7 V20.3.1 alınır mı?!?

uğraşmak istemiyorum ama bilgisayar kaliteli mi kol çıkarır mı bilmiyorum
Top Bottom