WolfCico00 isimli üyenin son içerikleri

1. WolfCico00

Çözüldü✓ Hiç bir şekilde ses kısamıyorum

Sorunu çözdüm, Razer Synapse kullanıyorum ve ondan dolayı kaynaklanan bir hataymış. Kulaklıklar için Windows Sonic açınca düzeldi.
  2. WolfCico00

Devam etmekte. 1712685045 VAC nedir?
  3. WolfCico00

Dediğinizi denedim de, hala aynı sorunu alıyorum. Çok can sıkıcı olmaya başladı, videonun sesini kısamıyorum. Düzeltmem şart.
  4. WolfCico00

Bilgisayarımda video ya müzik açtığım zaman sesini hiç bir şekilde kısamıyorum, youtubeden falan kısılıyor da windowstan açınca kısılmıyor. ses karıştırıcısından da kısıyorum ancak asla kısılmıyor. Fotoğraftaki gibi olmasına rağmen ses hala geliyor.
  5. WolfCico00

Bilgisayarım anlık olarak kasıyor ve kilitleniyor.

https://streamable.com/7avwnp
  6. WolfCico00

Evet, yüklü. 1706711214 M2SSD kullanıyorum, windows buna kurulu. Videolar ve diğer zıvırlar için Harddisk ama buna ne oyun ne başka bir şey. Sadece video.
  7. WolfCico00

Merhaba, bundan bir kaç gün önce bilgisayarımda olan bir problem için format attım. Problem ilk günler düzelmiş gibi gözükse de yine aynı şekilde problemi yaşamaya başladım. Problemim kısaca, bilgisayarım bir anda kasmaya ve kilitlenmeye başlıyor. Kilitlenmesinden kastım, hiç bir işlemi doğru...
  8. WolfCico00

Kendi kendine masaüstüne dönüyor

Hala devam ediyor.
  9. WolfCico00

CMD açılıyormuş onu fark ettim. CMD açılıyor diye masaüstüne dönüyor ancak çok kısa süreli açılıyor ve kapanıyor.
  10. WolfCico00

1704336649 Sorunum hala devam ediyor, CMD'nin o an açılıp açılmadığını göremiyorum bile.
  11. WolfCico00

İki tane oyun oynuyorum zaten, ikisinde de rastgele zaman aralıklarında oluyor kral. Belki de dediğin gibidir, göremiyorumdur. Bunu nasıl öğrenebilirim, Windows'un log tuttuğu yer falan var mı?
  12. WolfCico00

Açılmıyor, iki haftadır aynı sorun zaten. Arkada hiç bir şey yok, sadece masaüstüne atıyor. Arkada açılan bir şey yok. Öne geçen uygulama falan da yok, nasıl göreceğim varsa bile?
  13. WolfCico00

Evet, benim işlemcim AMD Ryzen 5 5600
  14. WolfCico00

Merhaba, yaklaşık 1-2 haftadır bilgisayarım oyunlardayken otomatik kendini masaüstüne atıyor. Lol ve RageMP'de bu sorunu yaşıyorum, tam oyunun ortasında bir anda masaüstüne dönüyor. Oyunum kapanmıyor ancak masaüstüne döndüğü için kesinti yaşıyorum. Uygulamaları yönetici olarak başlatmayı...
  15. WolfCico00

Çözüldü✓ Yanlış açıldı.

Merhaba, yaklaşık 1-2 haftadır bilgisayarım oyunlardayken otomatik kendini masaüstüne atıyor. Lol ve RageMP'de bu sorunu yaşıyorum, tam oyunun ortasında bir anda masaüstüne dönüyor. Uygulamaları yönetici olarak başlatmayı denedim, ayrıca virüs taraması da yaptım ancak bir şey çıkmadı ve sonuç...
Top Bottom