wonzi isimli üyenin son içerikleri

1. W

4060TI-7500F soğutucu almalı mıyım?

bu nasıl olur peki soğutucu
  2. W

4060TI-7500F soğutucu almalı mıyım?

VULCAN-EX7500F sistemini aldım bunun için soğutucu alamaya gerek var mı? Forumda sıvı soğutucuya gerek yok,kule tipi yeter demişler.Eğer gerekiyorsa önerilere açığım.Pahalı bir şey aramıyorum.
  3. W

%75 klavye önerisi yapar mısınız

reis bana da %75 ve üstü klavye önerebilir misin bütçe 1k custom olmasin lutfen
  4. W

Yardım VULCAN7500F stoğu bitti

VULCAN 7500F sisteminin stoğu bitmiş alamıyorum, ne zaman gelir?Ya da bu sistem yerine almalık sistem önerisi var mı?
  5. W

Mouse önerisi yapabilir misiniz?

İstisnalar nedir peki?Gaminggen TRden VULCAN7500F sistemini alacağım ona göre mouse arıyorum.
  6. W

peki sizce bir mouse için gereken bütçe minimum ne kadar?
  7. W

Mouse önerisi 1000 TL

4k çok önemli bir şey mi mouse için
  8. W

Bütçe 1000 diyelim artması gerekiyorsa arttırırım.Elim 17.5-18 cm arası,tutuş şeklimi bilmiyorum.Forumda Dareu A950 Pro,Delux M800 Pro,Endgame XM2we öneriyolar ama emin olamadım.Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
  9. W

Mouse önerisi 1000 TL

Bunun siyahı yok mu veya en azından siyah deseni olan
  10. W

GÜZEL KANDIRILIYORUZ VİDEOSU

https://www.gaming.gen.tr/urun/359837/vulcan-7500f-amd-ryzen-5-7500f-mpk-galax-1-click-oc-geforce-rtx-4060-ti-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bunu alacaktim, şimdi başka sistemlere mi yönelsem
  11. W

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

27Kya gaminggenden Vulcan 7500f sistemini alacaktım ki Abdullah abinin vidoeyu görene kadar,27Kdan daha ucuza sistem önerisi yapabilir misiniz bu modu kullanabileceğim şekilde?
  12. W

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

Ben pek anlamıyorum o nedenle soruyorum:Şimdi RTX 4060TI yerine 3070 TI almam daha iyi mi olacak?Ya da başka bir soru sorayım:Normalde 27K ya alacağım sistemin performansını daha ucuz bir sistemle alabilecek miyim?
Top Bottom