WoozleeY isimli üyenin son içerikleri

1. W

D.O.C.P açınca pc açılmıyor.

Çip farki nasil olacak anlamadım yani 4 adet XPG D30 (4x8) taktiğimda çip farkı olmaz sanirim. :/
  2. W

Hocam 4 ram slotunu da dolduracağım yakin zamanda. O zaman sıkıntım çözülür mü peki?
  3. W

1 ve 3. Slotta takılı
  4. W

Asus prime b550m-k
  5. W

Ramlerim XPG Gammix D30 (2x8) Normalde 3200 MHz olan RAM'ler 2666 MHz olarak çalışıyor BIOS'ta D.O.C.P. İle onlari 3200MHz yapmayı denedim fakat bu sefer de PC 3 kez açılıp kapanıyor ardından tekrar BIOS menüsü geliyor. Bunun için ne yapabilirim 3200 MHz olsa daha iyi olur sonuçta bunun için...
  6. W

Gaming Gen Tr kadar rezalet bir firma görmedim

Sorun üstüne sorun sorun üstüne sorun. ADAMLAR BANA 2 TANE 2666 MHZ RAM YOLLAMIŞLAR BU NEDİR YA. BÖYLE FİRMANIN ALLAH BELASINI VERSİN SORUNLARI BİTMİYOR KARDEŞİM. 3200Mhz almıştım 2666 geldi hiç bulaşmayın bu rezalet siteye
  7. W

Kesin falan dönmüyorlar o kadar mesaj yazdım hiçbirine geri dönmediler. Ayrıca 9 iş gününde kargoladılar
  8. W

Ben gün içinde çok defa aramıştım 40 50 dk beklememe rağmen ulaşamamıştım. Sonrasında bir gece onlar ulaşmıştı cuma günü kargolayacağız demişlerdi kargolamamışlardı pazartesiye kalmıştı. Bugün de elime ulaştı sıkıntılı da olsa ulaştı.
  9. W

Bu tarz ürünler için bu tarz bir kargo şirketi tercihi gerçekten çok ironik :D
  10. W

9 Mayıs 2023de kargoyu teslim aldım. Getiren kurye kasayı taak diye önüme düşürdü abi dur diyemeden fırlattı bildiğin. Ayrıca kuryeye 2 dakika bekleyin kargoda bir zarar var mı diye bakacağım dememe rağmen kurye sinirlenip "kutunun dışında sıkıntı yoksa bizi ilgilendirmez" dedi. Ardından kasayı...
  11. W

Hocam bu kadar süreceğini bilseydim elden teslim almayı seçerdim. Bugün bir tanıdık şubelerine gidip bilgi almayı deneyecek. Bakalım umarım net bir cevap alırız. 1683361728 Ben bir firma ya da kuruluş değilim ancak kendimi bu kadar büyüten bir firma olsaydım yapacağım ilk iş daha uygun fiyata...
  12. W

Hocam orası da pek uygun fiyata satmıyor be
  13. W

Bunu yapmazsan uyguna da satsan iyi bir firma izlenimi bırakmazsın benim gözümde. 25-30 gün bekleyen siparişler olduğunu gördüm. Bir işi yapıyosan tam yap kârını azalt müşterini mağdur etme.
  14. W

Bence normal değil sonuçta epey satış yapmış adı duyulmuş büyük bir firmasın. Eleman sıkıntın varsa bunu çözmelisin.
  15. W

Umarım hocam teşekkür ederim 1683353712 5 iş gününde kargo yazısını 7 iş gününe çekmişler yoğunluktan herhalde. Gerçi 7. gün de doldu. Pazartesi kargolarlar herhalde
Top Bottom