WorldArda isimli üyenin son içerikleri

1. WorldArda

Çözüldü✓ Pc' ye Trojan Bulaştı

amlwarebytes indir taraf ne istiyosa izin ver hiç bir şey kalmaz eğer hala süphelenişyosan malwarebytes sil kaspery indir dahada bişey kalmaz 1713080843 zamanında 15 TL'ye key almıştım şuan fiyatlarını bilmiyorum sende al bence crack kullanma 1713081313 antivirüs indir hepsinin gorevini...
  2. WorldArda

cyberpunk 2077 crash sorunu

oyuna giriyom space space yapıyorum oyundan atıyor
  3. WorldArda

Pin kısmında klavyem çalışmıyor

Ekran klavyesiyle bile yazamıyorum denedim ekran klavyeside sadece sayılar tıklıyor
  4. WorldArda

Nasıl düzeltcem kayıt almamıştım
  5. WorldArda

Keyboatd splitter nedir?

Arkadaşım keyboard splitter diye bir şey indirdi nedir tam olarak indirdikten sonra klavyem iptal oldu şifremi bile giremiyorum
  6. WorldArda

Kanka şifrem Arda'ydı yazamıyoeum arda
  7. WorldArda

Klavye pin kısmında sayılar tıklıyor ama harfler basmıyor sıfırlayamıyorum içinde bi ton dosyalar var nasıl düzeltcem bi program indirdim klavye ile alakalı ondan sonra böyle oldu
  8. WorldArda

Pin kısmında sadece sayı yazabiliyorum

???nasıl yapbilriim
  9. WorldArda

Pin kısmında sadece sayı yazabiliyorum

Şifremi giremiyorum şifre kısmanda sadece 1 den 9 a kadar sayı girebiliyorum a.b.c gibi şeyleri yazamıyorum
  10. WorldArda

Bilgisayarın şifresini girdikten sonra siyah ekranda kalıyorum

İçinde önemli dosyalar var şuan korsan oyun indirmedim uzun süredir virüs girmiş olabilir peki nasıl silerim virüsü format atmadan
  11. WorldArda

Bilgisayarın şifresini girdikten sonra siyah ekranda kalıyorum

Sorun nedir nasıl çözülür 1698567798 Sorun bu
  12. WorldArda

İnstagram ios sorunları

İos telefonum sürümü 16.5 telefonum iphone 12 pro max yurt dışı instagramda mesaj alıyorum dm girip çıkıyorum mesaja bakılmamış gibi görüldü gitmiyor bende sevmiyorum böyle hataları ne yapmam gerek
  13. WorldArda

İos uygulama doğrulama hatası

Hileli oyun indirdim bu hatayı alıyorum ayarlardan uygulama güven yaptım telefonu yeniden başlattım düzelmedi iphone 12 pro max ios 16.5
  14. WorldArda

csgo hata verip oyundan atıyor

bu hatayı alıyorum tamam dediğimde ise oyun kapanıyor yani atıyor
Top Bottom