wQueX isimli üyenin son içerikleri

1. wQueX

FC 24 ÜN EN İYİ GOLÜ OLABİLİR Mİ ?

evet 165 km gitti :D
  2. wQueX

FC 24 ÜN EN İYİ GOLÜ OLABİLİR Mİ ?

Bu golden sonra adam AFK bırakmıştı :D sizce oyunun en iyi golü olabilir mi?
  3. wQueX

İBB kartının manyetiği bozuldu

Sabah düzgün çalışan kart akşam basmamaya başladı. İstanbulkart çıkarma yerlerine gitsem AÖL yenileme tarihi gelmediğinden hesabım donuk olarak görünüyor, yani oradan gidip öğrenci kartı çıkartamiyorum sanırsam fakat bu sadece kayıp kartlar için geçerli olabilir mi? Yani ben oraya gittiğimde...
  4. wQueX

Ssd taktim ekran gelmiyor

Samsung EVO aldım taktım formatını attım attıktan sonra hem eskiden kullanmış olduğum SSD gözükmüyordu hem de RAM 16 GB (kullanılabilir 7.94) gözüküyordu RAM'leri silgi ile temizledim sonra Windows kurulu olan SSD'yi SATA 1'e taktım sonra PC'den goruntu gelmedi nasıl düzeltebilirim?
  5. wQueX

OBS yayın ayarları nasıl olmalı?

Sistemim. R5 3400G. 16 GB RAM. RX6400. Valorant oynuyorum ve arada yayın açıyorum ama açtıktan sonra 40-50 FPS düşüyor oyun oynanılamaz hale geliyor yapabileceğim bir ayar var mı yoksa direkt yayın açmayayım mı :D
  6. wQueX

AOL den ne zaman mevzun oluyorum?

8 dönem doldurulmasi lazim ben 7. Dönemdeyim puanım 236/170 ve zorunlu ders 0 yazıyor sonraki donemin parasını ödediğim de mevzun mu oluyorum?
  7. wQueX

Fotoğrafı atmayı unutmuşum 🤦
  8. wQueX

Şimdi ben 1 donem parası daha verirsem ve sinavlara girmezsem mevzun oluyor muyum?
  9. wQueX

SSD neden bu kadar dolu

120 GB'lık bir SSD'ye sahibim SSD de sadece Valorant var başka hiçbir şey indirmedim Windows 10 30GB Valorant 50 GB desek yine bana yetecek bir depolama olması lazım şu an 8 GB depolamam var hard disk var ama Valorant'ı ona indirmek istemiyorum oyun çok geç açılıyor benim SSD de ki bu 40-50 GB...
  10. wQueX

Donanıma ayrılmış 8.1 GB RAM

Sorunu çözdüm Bilgisiyarcı sanırsam işlemciyi düzgün takamamış açtım baktım pinlerde sorun yoktu tekrar yerine koydum kapattım oldu
  11. wQueX

denedim olmadı denedim sağ slota takınca ekran gelmiyor ama her ikisinide takınca ram i görüyor ? bende onu anlamadım
  12. wQueX

bilgisayar görüyor donanımsal değil sanırsam 1680456468 daha sabah formatladım
  13. wQueX

Bugün güncelledim
  14. wQueX

A320M 1680456038 ona baktım Birisi işlemci soğutucusunu gevşetmiş biriside benim dediğim PCI Express modunu PCI yapmış olmuş ama PCI modu nerede bilmiyorum
  15. wQueX

Bilgisiyarım 2 RAM ide GÖrüyor Ama donanıma 8.1 gb ram ayırıyor biraz araştırdığımda PCI Express modunu PCI yaparsan olur deniliyor ama ben kendş bios ayarlarımda öyle bir yer göremedimhttps://www.mediafire.com/file/5b1cvxnepn5gzwn/VID_20230402_163102.mp4/file 16 GB ram Şuan 7.9 GB Yardım...
Top Bottom