Wrets isimli üyenin son içerikleri

1. Wrets

Uzak Masaüstüne Bağlanmaya Çalışırken Hata Alıyorum

Merhaba bir mta sunucusu için vds kiralamıştım dün girdim her şey düzgündü bugu ngirmeye çalışırken bu hata ile karşılaşıyorum yardımcı olabilcek varmı
  2. Wrets

ViewSonic VX2418-P-MHD alınır mı?

Merhabalar; uzun zamandır yeni bir monitör arayışındaydım ve viewsonic markasının bu monitörünü gördüm. Monitör normal 165 hz 1 ms monitör fiyatlarından daha düşük olduğu için çok emin olamayıp size danışmak istedim. sizce alınır mı?? Monitör Linki
  3. Wrets

Eror 5 Erişim Engellendi ((shell execute)) sorununu nasıl düzeltebilirim

mta ya girerken böyle bi hata veriyor yetkililere sordum shell execute sil diyo nası yapçağımıda bilmiyorum yardımcı olurmusunuz
  4. Wrets

İşlemci fanını nasıl temizleyebilirim

İşlemci fanım baya bi tozlandı evde hava üfletebilceğim bi tek saç kurutma makinesi var ama onuda tavsiye etmiyolar nasıl temizleyebilirim?
  5. Wrets

Kaliteli Termal Macun önerir misiniz? ?

fiyatı çok uçuk olmayan max 500 TL fln babalar gibi kaliteli bi termal macun önerir misiniz??
  6. Wrets

Yardım 4k Fiyat Bazında Am4 Performanslı Anakart Önerebilirmisiniz

Gigabyte B450M-H
  7. Wrets

Yardım 4k Fiyat Bazında Am4 Performanslı Anakart Önerebilirmisiniz

Merhabalar Şuanki Anakartım çok Yetersiz gelmeye başladı çift slot ram yetmiyor ve m2 desteği bile yok 4k fiyat bazında veya 4k yı çok geçmicek şekilde anakart önerebilirmisiniz:)
  8. Wrets

Telefon kontrollu rgb led önerir misiniz?

Uygun fiyata telefon kontrollu rgb led şerit önerebilirmisiniz
  9. Wrets

Steamda oyun oynarken birden tüm oyunlarin sesi gitti

İlkdefa basima geldi internette bi çözüm bulamadim ekran kaydı baslatmistim birden oyunun sesi gitti bi süre sonra baska bi oyuna girdim o oyununda sesi yoktu internetten arastirgimda hicbir sonuc bulamadim yardimci olursaniz sevinirim
  10. Wrets

Xbox Pc Gamepass için hikaye oyunu önerir misiniz?

Xbox Gamepass üzerinden hikaye tabanlı sıkmayan oyunlar önerebilirmisiniz
  11. Wrets

Razer Deahadder V2 Pro alınır mı?

Aga daha hafif olan superlightın dokusu daha pürüzsüzdü plastiği kalite olarak bilmem ama dokusu baya bi pürüzlüydü
  12. Wrets

Razer Deahadder V2 Pro alınır mı?

Selamlar aklımda razer deathadder v2 pro almak var fakat geçenlerde mediamarkta gittiğimde orda v2 x hyper speed vardı ve doku kalitesi berbattı denilebilir plastiği okadarda kaliteli gelmedi v2 proda öyemi acaba ?
  13. Wrets

Cs2 Oyun İçi Tema Rengi Nasıl Değiştirilir?

Teşekkürler ♥
  14. Wrets

Cs2 Oyun İçi Tema Rengi Nasıl Değiştirilir?

Bazı kanallarda görüyorum şu alt kısmı farklı farklı renkler yapıyorlar nasıl yapıldığını bilen varmı ?
  15. Wrets

NVIDIA ekran kartlı pc önerir misiniz?

Bütçe : 12.000 biliyorum bu bütçeyle amd ekran kartı almak daha mantıklı ama amd ekran kartıyla wattman vb. çok sıkıntılar yaşadımve bida almamaya yemin enttim cs2 60 fps oynatsa yeter :)
Top Bottom