xanaxtacion isimli üyenin son içerikleri

1. xanaxtacion

Ryzen 5 3500 RTX 2060S low gpu usage sorunu

biosum güncel monitorum 1080p
  2. xanaxtacion

çift 2x8
  3. xanaxtacion

Arkadaşlar formatlamadan önce Gta V, PUBG, Apex Legends oyunlarında 1080pde bilgisayarımı test ettim hepsinin sonucunda yüksek ayarlara çeksemde en aza çeksemde düsük gpu kullanımı sorunu oldu büyük ihtimalle darboğaz oluyor fakat olmaması gerekmiyor mu? Çözüm olarak arkadaşım overclock...
  4. xanaxtacion

Yardım Format sonrası asırı şekilde hem windowsta hem oyunda drop yiyorum

Ekran kartı driverını yükledim sadece ama formatla ilgili oldugunu düsünüyorum cunku önceden formatladığımda biosum sıfırlanmıstı
  5. xanaxtacion

Yardım Format sonrası asırı şekilde hem windowsta hem oyunda drop yiyorum

Driverları kurdum fakat sorun ondan sonrada devam etti. Az fark etti normalde format sonrası bios ayarlarım sıfırlanırdı ram frekansı gibi fakat bu sefer sıfırlanmadı üstelik bios menümde ssdmin 2 ye ayrıldığını gördüm Boot Option 1:Windows Boot Manager (P0: KIOXIA-EXCERIA SATA SSD) Boot Option...
  6. xanaxtacion

GTA V, Apex Legends düşük GPU kullanımı

2060 Super R5 3500 2x8 gb ram Sistemim yukarda gördüğünüz gibi böyle nvidia denetim masasından ayarları yaptım grafik ayarlarından oyunları yüksek performansa çektim fakat sorun hala aynı darboğaz mı yaşıyorum acaba yoksa ramleri mi yanlış taktım bilmiyorum yardım edin lütfen
  7. xanaxtacion

Cyberkpunk sizce bir hayal kırıklığı mı ?

Arkadaşlar uzun zamandır geliştirilen Cyberpunk 2077 yayınlandı fakat bu kadar uzun zamandır geliştirilen oyun nasıl olurda bu kadar buglı bi şekilde cıkıyor birisi mantıklı acıklama yapabilir mi? Üstelik ertelenmişti bunun testini falan yapmıyorlar mı acaba farkında değillermiydi böyle...
  8. xanaxtacion

Çözüldü✓ Ryzen 5 3500 CBP Kapalı Fakat Hala Cok ısınıyor

Tüm yardımlarım ve bana zaman ayırdıgın icin tesekkür ederim hocam ümidimi kesip yeni bi soğutucu bakıyodum ki oyun oynarken 107 derece oldugu icin pcm kapandı. Bende cıldırıp söktüm soğutucuyu macunun durumuna bakmak istedim sorun yoktu. Sorun soğutucudaymıs ben iyi takamamısım XDDDD düzeldi...
  9. xanaxtacion

Napıcam peki bu düşük gpu kullanımı icin? Sorunlar bitmiyo cidden.
  10. xanaxtacion

Peki işlemcinin bu kadar sıcak olması gpu kullanımını etkiler mi ? Farklı bi forumda konu açmıştım düşük gpu kullanımıyla alakalı uv yapmamı söylemişti. Bu yüzden actım zaten bu konuyu oyunlarda almam gereken fpsi alamıyorum eğerki sıcaklık gpu kullanımına etki etmiyorsa 1.04 yapıp salıcam.
  11. xanaxtacion

1.02 mavi ekran verdi hocam 1.05e cektim
  12. xanaxtacion

Değişen tek şey normalde 1 dakikada 106ya cıkıyordu simdi 3 dakikada 106 oldu hocam
  13. xanaxtacion

Chromeda dolasırken bile 74 derece alıyorum hocam haha. Atıyorum birazdan 1.05 sonuclarını
  14. xanaxtacion

Her 2 islemi yaparkende bastım hocam entera hatta 2. testte kapağı actım üstelik kasamın önü mesh panel sonuç bu 🤯 1605274412 Sistemi kendim yavas yavas topladım sinerji bilgisayardan aldım işlemciyi
  15. xanaxtacion

Elimi düştüğü anda durdurmak icin hazırda bekletiyordum 110 derece olup kapandı hocam genelde kaç derece oluyor diye test edicektim 1 dakikada 110a cıkıp kapandı : D?
Top Bottom