xanthosescape isimli üyenin son içerikleri

1. X

Kasa ve Güç Kaynağı Önerinizi Rica Edebilirmiyim?

Merhabalar, Kasa ve Güç kaynağı önerilerinizi rica edebilir miyim? Güç kaynağı konusunda hiç bir bilgim yok fakat kasa hakkında biraz araştırma yaptım. Düşündüğüm 3 kasa var hangisini daha iyi olur. Bu seçimlerimin dışındada önerileriniz varsa da rica edebilir miyim? - ASUS TUF GAMING...
  2. X

Anakart Tavsiyelerinizi Rica Ediyorum.

Düşünceniz için çok teşekkür ederim hocam. Not aldım :)
  3. X

Düşünceniz için çok teşekkür ederim hocam. Not aldım :)
  4. X

Hocam kullanım amacım simulasyon oyunları içindir. - Microsoft Flight Simulator 2020 - ETS2 Birde az önce yeni bir anakart gördüm. Biraz bütçeyi aşıyor ama gene de düşünceniz nedir acaba? Çok mu abartmış olurum? >>>MSI MEG X570 Unify AM4 DDR4 4600 mhz (OC) 3 x M.2 USB 3.2 ATX Anakart<<<
  5. X

Merhabalar, Yeni sistem toparlıyorum hemen hemen parçaları satın aldım fakat bir anakart kaldı. Çok fazla internetten araştırma yapıyorum ama tam net bir sonuca varamadım. Bütçem max. 3.500 TL. Öncelikle sistemim İşlemci : Amd Ryzen 5 5600X 3.7ghz 35MB Cache Soket Am4 Ekran Kartı : MSI GEFORCE...
  6. X

Öneri Rtx 3060 sistem için 27" monitör önerisi

Hocam 2 gün önce bende aynı ekran kartını aldım ve aldığım ekran kartı için düşündüğüm monitör şu şekilde. Asus TUF VG24VQE Kavisli 23.6" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD LED Monitör Belki biraz bütçenizi aşabilir ama düşünülebilinir. Ekran Kartım : MSI GEFORCE RTX 3060 TI GAMING X...
  7. X

Bigisayar Topluyorum Önerilerinizi Rica Edebilir miyim? :)

Herkese Merhalar, İlk defa bir bilgisayar topluyorum ve bilgisayardan da çok anlamıyorum. Bu konuda kullanacağım yanlış terim olursa şimdiden kusura bakmayın. Öncelikle bilgisayar toplama amacım yüksek çözünürlüklü simulasyonlar içindir. En çok oynadığım simulasyonlar MSFS2020, ETS2'dir...
Top Bottom